Що нас може навчити приклад трійки найкращих сайтів e-commerce?

Сьогодні немає сумнівів, що ми живемо в цифрову епоху яка постійно розвиває методи ведення бізнесу. Насправді, якщо у вашому бізнесі немає надійної присутності в Інтернеті, особливо якщо ви є торговою маркою, то ви живете десятиліттями в минулому.

Тим не менш, ви, ймовірно вже використовуєте або будете використовувати перевірені і дієві методи структури та дизайну вашого сучасного комерційного веб-сайту – він повинен бути зручним для користувачів  і оптимізованим для мобільних пристроїв.

Ваша інтернет-сторінка повинна бути сучасною, без негативного простору і весь контент повинен бути організований інтуїтивно.

Тим не менш, існують менш очевидні речі, що можуть допомогти вам збільшити обсяг продажів у мережі.

Сьогодні ми розглянемо трьох найбільш успішних сайтів електронної комерції – Walmart, Apple та Amazon – щоб визначити, що саме та  як вони діють, щоб підвищувати ефективність їх бізнесу, і які моменти можуть бути цікавими для наших клієнтів та їх бізнесу.

Walmart.com: найкращий веб-сайт електронної комерції, оптимізований для мобільних пристроїв

Починаючи з 2014 року, Walmart.com почав оновлювати свій веб-сайт, щоб підвищити його присутність в Інтернеті, ймовірно, для успішного виклику панування Amazon в інтернет-продажах.

Найважливішою особливістю призначення електронної комерції Walmart є його узгодженість на всіх платформах. Незалежно від того, чи ви робите покупки у веб-переглядачі вашого смартфона, на вашому планшеті або на настільному комп’ютері, все, починаючи від пошуку до оформлення, є простим, інтуїтивним та надійним на кожній платформі.

Насправді, Walmart нещодавно справився з тим, щоб розміщувати більш високі ціни в Інтернеті, ніж у магазинах, доводячи, що споживачі дійсно платять більш високу ціну за більшу зручність. І це теж працює. У минулому році інтернет-продажі магазину збільшилися на 9 %, в результаті чого продажі склали 14,4 мільярда доларів.  Зрештою, інвестування в мобільний дизайн вже окупилося мережі.

Отже, мати веб-сайт, оптимізований для мобільних пристроїв, вже е достатньо Ви як продавець повинні гарантувати, що ваші мобільні призначення мають точно такий самий функціональний досвід, як і версія магазину для настільних комп’ютерів.

Apple.com: кращий бренд-орієнтований  веб-сайт е-комерції

Якщо Apple щось і вміє краще за всіх, то це винятковий дизайн і увага до деталей. На щастя для нас споживачів, ця їхня особливість поширюються не тільки на iPhone і Apple Watches. Естетичний стиль компанії демонструється на їх мінімалістському веб-сайті, керуючись ідеалами бренду та закріплюючи лояльність споживачів.

Продукти відображаються в сітці, а інтерактивні демонстраційні ролики та інфографіки на всьому веб-сайті дозволяють користувачам порівнювати, контрастувати і – так, ви вже здогадалися – контролювати весь процес покупки.

Не потрібно додаткових доказів того, що компанія Apple інвестує в кожну деталь досвіду користувача.Погляньте на його керівні принципи інтерфейсу. Хоча такий підхід може стосуватися тільки розробки своєї продукції, це в кінцевому підсумку відображає якості, представлені в інтернет-магазині Apple. Зрештою, ви не можете успішно продавати товар в Інтернеті без його цифрового призначення.

Amazon.com: найкращий продуктовий веб-сайт електронної комерції

По правді кажучи, Amazon не мають кращий дизайн сайту в Інтернеті. Домашня сторінка захаращена, сторінки продукту завантажуються з оголошеннями та – у поєднанні з параметрами продуктової та відеопродукції – загальний веб-сайт може трохи відволікати увагу користувачів, які відвідують веб-сайт з певною покупкою.

Тим не менше, компанія Amazon надає чудові пропозиції, виняткову перевірку та доставку, і розміщує практично кожен продукт, який ви коли-небудь потребуєте, під рукою, що робить його майже незамінним.

За інформацією Shopify, ця чітка мета є надзвичайно важливою для успішних електронних сайтів. Поглиблені огляди Amazon, повні описи продуктів та великі повідомлення-коллажі в електронній пошті підтверджують, що в кінцевому підсумку люди хочуть, щоб інтернет-магазин, надавав їм в першу чергу повну статистику та інформацію про продукт.

З цього випливає цінний висновок – в кінці кінців клієнти завжди прийдуть за якісними та цікавими товарами, головне правильно їх запропонувати.

У дизайні веб-сайтів електронної комерції важливо пам’ятати, що люди прагнуть придбати продукт максимально легко; в кінці дня, кожне рішення з проектування повинно скористатися цією метою. Незалежно від того, чи це через просту покупку смартфону, постійне просування бренда, кращі продукти за ціною-якістю або щось зовсім інше,  – продавці знаходять найкращі демографічні цінності та виконують їх на своєму веб-сайті.

Поєднуйте простоту дизайну та зручності покупок використовуючи наші рішення,  і прибутки вашого інтернет-магазину вас обов’язково здивують.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми Вам зателефонуємо

    Напишіть нам

      Зв'яжіться з нами

        Call Me