Кращі SEO практики

Онлайн-присутність

Багато людей, вперше створюючи веб-сайт для свого бізнесу, не здогадуються, що готовий сайт – це лише інструмент для вашої присутності в мережі.

Незалежно від того, запускаєте ви новий продукт, створюєте веб-сторінку для своїх продуктів, послуг або починаєте дропшиппінг, намагаючись продавати через Інтернет, вам необхідно вирішити важливу проблему: як змусити клієнтів знайти ваш сайт чи магазин?

Якісний контент

Створення якісного контенту життєво важливе для вашого сайту та загального рейтингу. Створіть та опублікуйте на Вашому веб-сайті саме той оригінальний тест/фото/відео, який інші люди захочуть прочитати і побачити, а в ідеалі поширити у своїх власних блогах чи сайтах та соціальних мережах.

Користувацький досвід

Організація та структура сайту, а також його SEO впливають на ранжування у пошукових системах. Не кажучи вже про те, що грамотна структура сайту також позитивно впливає на емоції ваших відвідувачів.

Простіше кажучи, вам потрібно побудувати свій сайт так, аби товари чи послуги на ньому було легко та зручно знаходити, як відвідувачам, так і пошуковій системі. А це не так просто, як здається.

Налаштування SEO та просування

Наша команда має багаторічний досвід роботи у сфері SEO налаштування та просування сайтів. Ми допоможемо створити найкращу структуру сайту та підібрати найбільш релевантні ключові слова для пошукових систем.

Наші проєкти

Ми Вам зателефонуємо

    Напишіть нам

      Зв'яжіться з нами

        Call Me