Висока швидкість сайту

Швидкість понад усе!

На сьогоднішній день швидкість завантаження сайту є одним із найважливіших факторів ранжування. Оптимізація швидкості сайту має бути пріоритетом, якщо ви цього ще не зробили. В іншому випадку ви ризикуєте розчарувати відвідувачів, які натиснуть кнопку «Назад» через повільне завантаження сторінки. Надто повільне завантаження сторінок сайту також негативно впливає на пошукову оптимізацію та SEO.

Швидкий інтернет-ресурс

Google вже давно віддає перевагу швидким ресурсам, а надто важкі та повільні сайти будуть автоматично недооцінюватися в пошуку.

Справа у тому, що пошукова система Google постійно оновлює свій алгоритм, щоб отримувати корисні результати і адаптуватися до моделей використання, що змінюються. А сьогодні реалії такі, що більшість користувачів будуть заходити на Ваш сайт з мобільного телефону, а відтак важливою є стала швидкість завантаження контенту.

Уподобання користувача

Поведінка користувача також залежить від швидкості – чим швидше завантажується сайт, тим більша ймовірність того, що відвідувач залишиться і вчинить цільову дію. Ця конверсія та інші пов’язані бізнес-параметри – ROI, LTV, продажі – також впливають на продуктивність веб-сторінки.

Чистий код

Чистий код та оптимізація всіх ресурсів – запорука швидкості та продуктивності наших веб-сайтів. Замовляйте сьогодні, не витрачайте часу…

Наші проєкти

Ми Вам зателефонуємо

    Напишіть нам

      Зв'яжіться з нами

        Call Me