Чому ми?

 Наші розробники втілять у життя будь-яку вашу ідею.

Інтернет-магазин – Чехія

Mireal Lux

Інтренет-магазин виробника столів з цільної деревини Mireal Lux.Природа – найкращий художник і дизайнер. Наші столи – це витвори природи. Ми лише намагаємось підкреслити природну красу та максимально висвітлити неповторні візерунки, які природа створювала десятиліттями, а може, й століттями.

Корпоративний сайт – Україна

Teks Ukraine

Корпоративний сайт Текс Україна. Пріорітетні напрямки – термінова адресна доставка, індивідуальні рішення для різноманітних галузей бізнесу.

Інтернет-магазин – Ужгород-Україна

Rocky Zoo Shop

Інтернет-магазин Rocky Zoo Shop. Онлайн магазин “Rocky” створений для власників, які турбуються за своїх хвостатих улюбленців та прагнуть для них тільки найкращого.

Корпоративний сайт – Словаччина – Україна

Pilot Energy

Корпоративний сайт торгової марки PILOT. Це розумний енергетичний напій, який створений, щоб відправити вас у незабутню подорож. Напій збагачений високим вмістом вітамінів групи В, які у поєднанні з таурином та кофеїном утворюють унікальну суміш, повну поживних речовин та енергії.

Адміністративний сайт — Ужгород — Україна

Закарпатська обласна рада

Офіційний сайт – адміністративний портал Закарпатської обласної ради.

Корпоративний сайт – Словаччина – Україна

SKUS

Бізнес-сайт Словацького корпусу українських студентів (СКУС) — неполітична некомерційна молодіжна освітня організація, що виникла на добровільній основі з ініціативи українських студентів, які навчаються в Словацькій Республіці.

Корпоративний сайт – США-Україна

STOLARUS

Корпоративний сайт компанії «СТОЛАРУС». Виробнича база, використання якісних комплектуючих, багаторічний досвід роботи на ринку дозволяє запропонувати бездоганний кінцевий продукт із гарантованим рівнем якості на нашому інтернет-ресурсі.

Корпоративний веб-сайт – Нью-Йорк – США

Bronze Connection

Корпоративний веб-сайт Bronze Connection. Компанія займається виробництвом вікон та дверей вже понад десять років. Спочатку, як постачальники стандартних вікон і дверей, Bronze Connection з часом почали працювати над великою кількістю індивідуальних замовлень.

Віртуальний музей – Україна

Porajmos museum

Портал Пораймосу в Україні. Віртуальні історичні музеї, які розкривають геноцид циган під час Другої світової війни, працюють у Чехії (Брно), Польщі (Тирново), США, Україні (Дніпро) та інших країнах.

Корпоративний веб-сайт – Нью-Йорк – США

ATDA

Бізнес-сайт Асоціації з технічного дизайну одягу (ATDA). Заснована у 2011 році, зі штаб-квартирою у Неаполі, Флорида, є першою в країні організацією такого роду для професіоналів технічного дизайну у швейній промисловості.

Корпоративний веб-сайт – Нью-Йорк – США

Open AWD

Корпоративна сторінка Open Architectural Windows and Doors пишається тим, що допомагає нашим клієнтам від початку до кінця. На нашому сайті фахівці з радістю допоможуть Вам, починаючи з виробництва робочих креслень та закінчуючи установкою та обслуговуванням.

Корпоративний сайт – Ужгород-Будапешт

The Dome

Корпоративний сайт компанії The Dome – прямого постачальника оздоблювальних матеріалів останнього покоління у великих об’ємах.

Корпоративний сайт – Швейцарія

Bimtechnics

Корпоративна сторінка архітектурного бюро Bimtechnics. Архітектори та інженери Bimtechnics спеціалізуються на побудові для вашого проекту BIM-моделей, які підходять для етапу будівництва.

Корпоративний сайт – Кошице, Словаччина

Slovak Education

Корпоративний сайт освітньої агенції Slovak Education. Навчання в університетах та ліцеях Словаччини. Реєстрація приватного підприємця у Словаччині.

Корпоративний сайт – Прага, Чехія

Deles Home

Корпоративний сайт DeLes Home – це сімейний бізнес, який працює вже понад 10 років. Політика компанії – бути корисним у будівельному світі, от і все. Якість виконаної роботи та задоволеність клієнтів завжди на першому місці.

Інтернет-магазин – Будапешт, Угорщина

DREAMLAND

Бізнес-сайт Dreamland Entertainment Center – один з найкращих мультимедійних розважальних центрів для дітей у Будапешті: на вас чекають дзеркальний лабіринт, симулятори та 5D-кінотеатр.

Інтернет-магазин – США-Україна

Sport Leotard

Інтернет-магазин із унікальним функціоналом. Ви можете замовити та купити купальник під свої потреби та розміри. Sport Leotard розроблений як дизайн-студія, експериментальна майстерня та міні-виробництво, де втілюються в життя наші та ваші ідеї.

Електронна комерція – Бухарест, Румунія

Artnails

Сайт електронної комерції ArtNails Boutique — персоналізований бренд, створений Родікою Пинзару, тренером та експертом у галузі манікюрного мистецтва понад 15 років. Ми створили цей бренд, щоб допомогти вам із якісною продукцією за доступною ціною. Ми на ринку з 2016 року і постійно зростаємо, набираємось досвіду разом з вами.

Корпоративний сайт – Україна

CCI

Корпоративний сайт програми «The Cultural Capital Introspection» проходить в арт-резиденції «Вибачте, немає вільних місць» у готелі «Закарпаття», Ужгород, Україна, починаючи з серпня 2019 року.


“Відмінна IT-компанія “про людей”. Ставлення керівництва до команди та клієнтів з максимальною увагою та повагою. Це місце, де ви можете впливати на хід розвитку проекту, бути частиною рішень, добиватися досконалості у своїй роботі та створювати найкрутіші продукти!”

Ігор – Danins

Інтернет-магазин товарів для краси


“З цією компанією вже 3 роки. Колектив та керівництво відмінні. Високий професіоналізм, залучення до проекту, пільги та багато іншого є у повному обсязі. Це продуктивна компанія, все в кращих традиціях відкритої команди розробників».

Майк – Temirrini

Авторизоване агентство у сфері моди


“Дякую за якісну та оперативну розробку бізнес-сайту та його просування. Мені дуже сподобалося працювати з професіоналами!”

Іван – Slovakeducation

Освітня агенція


“Спілкування з компанією залишило приємне враження – інформативно, прозоро і вигідно по грошах. Допомогли з пошуком цікавих рішень для нашого сайту. Результатом задоволені.”

Еркан – Calypso

Тур-оператор


“Велике спасибі компанії за те, що запропонували мені проект, який мене влаштовує на 100%. Також дякую за швидкі та докладні відповіді на будь-які питання. Враження залишилося лише позитивне!”

Андрій – Sport Leotard

Дизайн-студія та виробництво


“Працювали з цією студією. Ціна прийнятна, завжди відповідають на запитання. Вийшов дуже якісний сайт”

Данара – Open AWD

Кастомні архітектурні вікна та двері


99%

Продуктивність

94%

Доступність

100%

Передовой досвід

99%

SEO

Ми Вам зателефонуємо

    Напишіть нам

      Зв'яжіться з нами

        Call Me