Кібербезпека

Сучасний безпечний сайт

Сучасний безпечний сайт повинен зберігати працездатність у разі кібератаки і бути практично невразливим для спроб злому найпоширенішими методами. Адже превентивні заходи коштують набагато дешевше, ніж усунення наслідків кібератак. В той же час боти-зловмисники гуляють у мережі на постійній основі пробуючи на міцність кожного разу той чи інший веб-сайт.

Безпека сайту – етап розробки

Для ефективного захисту веб-сайту вам необхідно приділити особливу увагу ще при його розробці, а також конфігурації веб-сервера, написання політик створення та оновлення паролів та коду на стороні клієнта.

Нарешті, є загальнодоступні інструменти для сканування вразливостей, які можуть допомогти вам визначити, чи не припустилися розробники сайту очевидних помилок, чи належно функціонує технічна підтримка.

Перманентна безпека

Важливо розуміти, що захист сайту – це не одноразова акція. Про безпеку сайту потрібно дбати постійно: оновлювати сертифікат безпеки та програмне забезпечення, робити резервні копії сайту та бази даних, аналізувати код на наявність вразливостей, проводити навчання співробітників вашої компанії, дії яких на вашому сайті можуть завдати шкоди його безпеці.

 

Цілодобова підтримка

Наші розробники і спеціалісти та їх цілодобова технічна підтримка – це запорука безпеки та працездатності вашого сайту. Працюйте з нами і будьте спокійні за свій веб-сайт!

Наші проєкти

Ми Вам зателефонуємо

    Напишіть нам

      Зв'яжіться з нами

        Call Me