Адаптивний дизайн

RWD

Адаптивний веб-дизайн (RWD) — це підхід до створення сайту, що передбачає проектування та розробку відповідно до роздільної здатності екрану, його орієнтації та платформи. Всі сайти нашої розробки – обов’язково включають адаптивність під всі сучасні платформи та розміри моніторів.

Усі налаштування користувача

Сайт повинен бути заснований на технологіях, котрі б автоматично реагували на будь-які налаштування користувача. На практиці адаптивний веб-дизайн є комбінацією зображень, відео, текстів та інших блоків з інформацією, яка змінюється у відповідності до екрана користувача.

Пошукові рейтинги

Крім того, з точки зору бізнес-маркетингу, дизайн та функціональність означають, що доступні веб-сайти працюють краще та займають більш високі позиції у списках пошукових систем. Таким чином, ваш веб-сайт, ймовірно, приверне увагу більшої потенційної аудиторії, коли він стане доступним для всіх.

Насамперед смартфон

Отож використання адаптивного дизайну дозволяє по-різному відображати сайт на звичайних моніторах та екранах різних мобільних пристроїв, залежно від їх розміру. Як правило, розробляються три окремі варіанти дизайну – для звичайних ПК, для планшетів та для смартфонів.

Однак сьогодні головний принцип адаптивного дизайну Mobile First – спочатку розробляється версія сайту для мобільного пристрою, а потім на її основі – інші елементи макету сайту.

Наші проєкти

Ми Вам зателефонуємо

    Напишіть нам

      Зв'яжіться з нами

        Call Me