Наше портфоліо

Сайти нашої розробки

Бізнес-сайт агенства «Temirrini», Ніредьгаза Угорщина

http://temirrini.com

«Temirrini» – авторизоване агентство в індустрії моди. Однією з наших функцій є експорт вироблених італійськими компаніями товарів (одягу, взуття, аксесуарів).

Бізнес-сайт компанії «Столярус», Ужгород

http://stolarus.com

Бізнес-сайт компанії «Столярус» – дерев’яні віконні системи будь-якої спрямованості зроблені сучасним обладнанням. Нам під силу виробництво дерев’яних вікон любої складності.

Корпоративний сайт «Золото Карпат», Хуст

https://zolotokarpat.com.ua

Дитячий табір “Золото Карпат” – це простір корисного відпочинку, розвитку талантів та здобуття цікавих навичок. Завдяки поєднанню майстер-класів, тренінгів та розважальних заходів, будь-які канікули перетворяться на справжні пригоди.

Сайт «Інтроспекція Культурного Капіталу», Ужгород

https://cci.co.ua

«Інтроспекція Культурного Капіталу» – це міжнародна програма з освітнім ухилом яка розрахована на участь митців та кураторів у створенні нових проектів.

Сайт ТОВ «Вест Трейдінг Компані», Дрогобич

http://westtrading.com.ua

ТОВ «Вест Трейдінг Компані» – офіційний дистрибютор компаній PPG та HENKEL в Україні: торгівля матеріалами для кузовного ремонту, клейові системи та герметики.

Інфо-портал Мукачівської Футбольної Академії, Мукачево

https://mfa-munkach.com.ua

Інформаційний сайт Мукачівської Футбольної Академії. Академія забезпечує гравців екіпіруванням, харчуванням та проживанням. Наші команди всіх вікових груп, окрім основних змагань беруть участь у Європейській інтерлізі та різноманітних міжнародних турнірах.

Корпоративна сторінка ТОВ «Перспектива», Мукачево

https://perspektiva.in.ua

ТОВ «Перспектива» – якісна натуральна продукція з масиву дерева широкої номенклатури. Якісний меблевий щит цільноламельний і зрощений з дуба,бука та ясеня. Якості А/B, Рустік, B/C, C/C, D/D.

Сайт студії «Mary event decor», Дрогобич

https://mary-event.com.ua

Студія весільного та івент декору «Mary event decor» – це команда молодих людей, які мають вже багаторічний досвід в оформленні івентів. Наша місія: створювати якісний та красивий декор, який принесе захоплення та…

Бізнес-сторінка ТОВ «Лів-Унікон», Ужгород

https://liv-unikon.com.ua

Бізнес-сторінка ТОВ «Лів-Унікон» – компанії,  що спеціалізується на поставках неорганічних речовин і сировини. У каталозі продукції  підприємства є оксиди алюмінію,  електрокорунд білий, гідроксиди алюмінію в багатьох варіаціях.

Інтернет-магазин «Baterka», Минай

https://baterka.com.ua

Авто-магазин «Baterka» – продаж, сервіс, встановлення та діагностика усіх типів акумуляторних батарей. Безкоштовне тестування, встановлення , заміна акумуляторів та виїзди в межах Ужгорода. Широкий асортимент АКБ від перевірених виробників.

Лендінг креативного агенства «reCreate», Дрогобич

http://recreate.com.ua

reCreate – це креативна команда спеціалістів, яка готова ділитися своїм досвідом та втілювати в життя Ваші бізнес-проекти. Ми знаємо як влаштований інтернет-ринок та як працює online-реклама.

Сайт розважального центру «Dreamland», Будапешт

https://dreamland-center.com

Бізнес-сторінка розважального центру «Dreamland» – один з кращих розважальних мультимедійних центрів для дітей та дорослих: дзеркальний лабіринт, симулятори та 5D кінотеатр чекають на Вас!

Сайт туристичного агентства «Анатоль», Ужгород

https://anatol.uzhgorod.ua

Туроператор «Анатоль» вже понад 26 років радує своїх туристів цікавими та доступними турами. Серед них розважально-пізнавальні тури Європою, популярні у колі студентів та школярів, зимові тури та відпочинок на курортах Греції та Чорногорії.

Сайт Карпатського інституту підприємництва, Хуст

https://kipuu.com.ua

Офіційна інтернет-сторінка Карпатського інституту підприємництва та Карпатського коледжу Вищого навчального закладу «Міжнародний Університет «Україна» – потужного навчального закладу Закарпаття ІІІ-ІV рівня акредитації.

Сайт агентство нерухомості «property.net.ua», Київ

https://property.net.ua

Агентство нерухомості «property.net.ua» – це платформа продажу та купівлі нерухомості всіх видів (будинки, квартири, дачі, земельні ділянки), створена задля взаємовигідної співпраці продавців, покупців та ріелторів зі всієї України.

Сайт Управління містобудування та архітектури, Ужгород

https://zakarpatoblarch.gov.ua

Сайт Управління містобудування та архітектури Закарпатської обласної державної адміністрації.

«Стоматологічна практика Доктора Петра Ілька», Брно

https://globalistic.org.ua/stomatolog

Лендінг «Стоматологічна практика Доктора Петра Ілька» пропонує своїм клієнтам кращі перевірені матеріали та сучасні технології лікування.

Корпоративний сайт «Tradewelt», Берегово

https://tradewelt.com.ua

Корпоративний сайт «Tradewelt» – дистрибуція та продаж комунальних, сільськогосподарських, лісогосподарських та водополивних машин та інструментів.

Портал ЗРЦ НАН України, Ужгород

https://zrcentre.org.ua

Корпоративний сайт Закарпатського регіонального центру соціально-економічних і гуманітарних досліджень НАН України –  це єдина державна академічна установа України, яка займається проблемами сталого розвитку у регіоні.

Лендінг-сайт «shpatel.com.ua», Ужгород

https://shpatel.com.ua

Лендінг-сайт «shpatel.com.ua» – дерев’яні шпателі власного виробництва представлені в асортименті, що задовольнить як професійних косметологів так і для домашньої депіляції.

Лендінг відео студії «DM-Video», Ужгород

https://video.uz.ua

Лендінг відео студії «DM-Video» – професійна відео-зйомка будь-яких урочистих подій та заходів, корпоративне відео.

Портал Державного архіву в Закарпатській обл., Ужгород

https://dazo.gov.ua

В архіві зберігається 1 375 742 справи, документи яких охоплюють історичні епохи від раннього середньовіччя до початку 90-х років ХХ ст. Найдавніший оригінальний документ датований 1391 роком.

Бізнес-сайт ТОВ «Центр проектів», Ужгород, Берегово

https://centrproject.com

Бізнес-сайт ТОВ «Центр проектів» – це молода команда, що якісно розвивається впродовж останніх років. Постійне бажання вдосконалюватись відображається у високому рівні наданих послуг.

Лендінг салону «Мегарезина», Ужгород

http://megarezina.com.ua

Наші спеціалісти здійснять швидкий професійний монтаж обраних Вами шин за найвигіднішими цінами. Ми подбаємо, щоб Ви могли підібрати саме ту модель, яка відповідає всім Вашим вимогам.

Інтернет-магазин «Baby-favorite», Ужгород

http://baby-favorite.com.ua

Інтернет-магазин «Baby-favorite» пропонує Вашій увазі широкий спектр господарських товарів та техніки.

Лендінг агентства «Eurotek Inc», Нью-Йорк

https://eurotek.us

Лендінг агентства «Eurotek Inc». Eurotek Inc – це команда професіоналів, що спеціалізуються на створенні, оновленні та підтримки бізнесу. Офіційно зареєстрована і повністю ліцензована для міжнародних проектів.

Лендінг компанії «Палиночка», Минай

http://palinochka.com.ua

Лендінг-сайт заводу «Палиночка». «Палінка» на Закарпатті це – також давній, традиційний народний міцний алкогольний напій. За часів Австро-Угорщини, Чехословаччини домашню палинку гнали лише з фруктів.

Лендінг готелю «Під замком», Камяница

http://pidzamkom.uz.ua

Лендінг готелю-ресторану «Під замком», що знаходиться в мальовничому місці – біля підніжжя гори на якій височіє знаменита середньовічна фортеця – Невицький замок.

Лендінг TM Danins, Черкаси

https://danins.com.ua/promo

Лендінг-сайт інтернет-магазину TM Danins. Великий вибір цукрових паст для депіляції та різних засобів для депіляції. Тільки якісна продукція. Бездоганний сервіс. Оперативна доставка.

Інтернет-магазин TM Danins, Черкаси

https://danins.com.ua

Інтернет-магазин TM Danins. Великий вибір цукрової пасти і різних засобів для депіляції. Тільки якісна продукція. Бездоганний сервіс. Оперативна доставка.

Сайт агентство нерухомості «city.uz.ua», Ужгород

http://city.uz.ua

Сайт агентство нерухомості «city.uz.ua» – сайт з продажу та купівлі нерухомості в Ужгороді та регіоні.

Корпоративний сайт кадрового агентства «Westjobs», Ужгород

https://westjobs.info

Корпоративний сайт кадрового агентства «Westjobs». Робота на фермах Данії для громадян Євросоюзу. Студентська практика на фермах Данії для громадян України та Білорусі.

Бізнес-сайт магазину «Меркурій», Іза

https://merkuriy.com.ua

Бізнес-сайт магазину «Меркурій». Широкий асортимент сантехнічних товарів: газові та твердопаливні котли, колонки, бойлери, мийки, унітази, труби, комплектуючі та багато іншого для вашого дому або підприємства.

Інфо-портал Федерації футболу Закарпаття, Ужгород

http://ffz.org.ua

Інфо-портал Федерації футболу Закарпаття – обласної громадської спортивної організації, заснованої 17 травня 1997 р. Є колективним членом Федерації футболу України.

Інтернет-портал «Карпатський об’єктив», Ужгород

http://ko.net.ua

«Карпатський об’єктив» – це інформаційно-аналітичне видання, яке було засноване в березні 2013 року. За цей час вдалося створити одну з кращих на Закарпатті щотижневу друковану газету і Інтернет-портал «Карпатський об’єктив».

Інформаційний сайт «Портал Археології Закарпаття», Ужгород

http://archaeology.com.ua

Інформаційний сайт «Портал Археології Закарпаття». Мета порталу полягає в тому, щоб зібрати всі ці безцінні надбання нашого краю на одному сайті і зробити їх доступними для всього світу.

Інфо-портал НКП Horizon 2020, Ужгород

https://ncp-uzhnu.net.ua

Сайт національного контактного пункту Horizon 2020. Пріоритетними напрямами та спеціалізацією НКП (Національний контактний пункт) при УжНУ –  «Харчова безпека, стале сільське господарство, морські дослідження та біоекономіки» і «Здоров’я, демографічні зміни та…

Корпоративний сайт компанії «Komandor», Тернопіль

https://komandor.te.ua

Бізнес-сайт компанії «Komandor» – продаж меблів – шафи купе. Kомпания Komandor – один з найбільших виробників шаф-купе за індивідуальними проектами.

Інтернет-магазин «New-Baby», Тячів

https://new-baby.com.ua

Інтернет-магазин «New-Baby». Магазин спеціалізується на продажі всіляких товарів для дітей: авто-крісел, дитячих візків, дитячих меблів, іграшок та одягу. Також компанія займається оптовим продажем дитячих товарів і одягу з Туреччини.

Бізнес-сайт косметолога, Ужгород

https://kosmetolog.uz.ua

Сайт кабінету косметолога в центрі міста Ужгорода. Світлана Фатула понад 20 років працює косметологом. Є одним з найкращих фахівців у місті Ужгород.

Корпоративний сайт компанії «Уждрук», Ужгород

http://uzdruk.com.ua

Приватне підприємство «Уждрук» (друкарня і видавництво) створено на основі матеріальної бази видавництва «Мета».

Інфо-портал «Дзеркало Закарпаття», Хуст

http://dzerkalo-zakarpattya.com

Інфо-портал «Дзеркало Закарпаття» – це оперативні новини закарпатської області – політики, життя, історії, культури нашого краю, надзвичайні новини. Головним у своїй роботі редакція сайту вважає орієнтир на позитив.

Телефонуйте нам вже сьогодні

Хочете продаючий сайт? Замовляйте, не втрачайте час даремно

Розробка сайтів під ключ

Чому ми?

Якщо Ви шукаєте гідного довіри розробника для Вашої інтернет-сторінки в м. Ужгород, послуги Globalistic – найкраще рішення для Вас.

Наша команда має можливість прибути до Вас в будь-яку точку Ужгорода, Ужгородського району чи всієї Закарпатської області, оцінить потенціал Вашого бізнесу та оптимальні варіанти для його просування в інтернеті. До ваших послуг також професійний фотографи та відео оператори.

Наші контакти

Ми завжди на зв'язку!

Телефонуйте вже сьогодні

Закарпатська область, Ужгород

вул. Августина Волошина, 19

(3 поверх)

+38 098 311 90 70

globalistic@ukr.net