Globalistic logo

Наше портфоліо

Сайти нашої розробки

Сайт агентство нерухомості «property.net.ua»

https://property.net.ua/

Агентство нерухомості «property.net.ua» – це платформа продажу та купівлі нерухомості всіх видів (будинки, квартири, дачі, земельні ділянки), створена задля взаємовигідної співпраці продавців, покупців та ріелторів зі всієї України.

Корпоративний сайт Управління містобудування та архітектури

https://zakarpatoblarch.org.ua/

Корпоративний сайт Управління містобудування та архітектури Закарпатської обласної державної адміністрації.

Лендінг «Стоматологічна практика Доктора Петра Ілька»

https://globalistic.org.ua/stomatolog/

Лендінг «Стоматологічна практика Доктора Петра Ілька» пропонує своїм клієнтам кращі перевірені матеріали та сучасні технології лікування.

Корпоративний сайт «Tradewelt»

https://tradewelt.com.ua/

Корпоративний сайт «Tradewelt» – дистрибуція та продаж комунальних, сільськогосподарських, лісогосподарських та водополивних машин та інструментів.

Корпоративний сайт ЗРЦ НАН України

https://zrcentre.org.ua/

Корпоративний сайт Закарпатського регіонального центру соціально-економічних і гуманітарних досліджень НАН України –  це єдина державна академічна установа України, яка займається проблемами сталого розвитку у регіоні.

Лендінг-сайт «shpatel.com.ua»

https://shpatel.com.ua/

Лендінг-сайт «shpatel.com.ua» – дерев’яні шпателі власного виробництва представлені в асортименті, що задовольнить як професійних косметологів так і для домашньої депіляції.

Лендінг відео студії «DM-Video»

https://video.uz.ua

Лендінг відео студії «DM-Video» – професійна відео-зйомка будь-яких урочистих подій та заходів, корпоративне відео.

Інфо-портал Державного архіву в Закарпатській обл.

https://dazo.gov.ua

В архіві зберігається 1 375 742 справи, документи яких охоплюють історичні епохи від раннього середньовіччя до початку 90-х років ХХ ст. Найдавніший оригінальний документ датований 1391 роком.

Корпоративний сайт кадрового агентства «Віза Плюс»

https://visaplus.red/

Корпоративний сайт кадрового агентства «Віза Плюс» здійснює офіційне працевлаштування та повний організаційний супровід в різних сферах діяльності за кордоном.

Бізнес-сайт ТОВ «Центр проектів»

https://centrproject.com

Бізнес-сайт ТОВ «Центр проектів» – це молода команда, що якісно розвивається впродовж останніх років. Постійне бажання вдосконалюватись відображається у високому рівні наданих послуг.

Інформаційний портал «Тримісто»

https://globalistic.org.ua/trimisto/

Інформаційний портал «Тримісто» – сайт безкоштовних комерційних оголошень націлений на інформаційну підтримку малого та середнього бізнесу в мережі Інтернет.

Бізнес-сайт кадрового агентства «Метр квадратний»

https://metrkvadrat.com

Офіційна робота в Польщі для будівельників. Вакансії у Варшаві. Повна легалізація та офіційне працевлаштування, – в перспективі можливе оформлення карти побуту.

Лендінг салону «Мегарезина»

http://megarezina.com.ua

Наші спеціалісти здійснять швидкий професійний монтаж обраних Вами шин за найвигіднішими цінами. Ми подбаємо, щоб Ви могли підібрати саме ту модель, яка відповідає всім Вашим вимогам.

Інтернет-магазин «Baby-favorite»

https://baby-favorite.com.ua

Інтернет-магазин «Baby-favorite» пропонує Вашій увазі широкий спектр господарських товарів та техніки.

Інтернет-магазин «ДимОк»

https://dymok.org.ua

Інтернет-магазин «ДимОк» працює по всій Україні і пропонує тільки перевірені бренди найкращої якості. У нас найвигідніші ціни на великі і дрібнооптові замовлення з будь-якого міста.

Лендінг агентства «Eurotek Inc»

https://eurotek.us

Лендінг агентства «Eurotek Inc». Eurotek Inc – це команда професіоналів, що спеціалізуються на створенні, оновленні та підтримки бізнесу. Офіційно зареєстрована і повністю ліцензована для міжнародних проектів.

Лендінг компанії «Палиночка»

http://palinochka.com.ua

Лендінг-сайт заводу «Палиночка». «Палінка» на Закарпатті це – також давній, традиційний народний міцний алкогольний напій. За часів Австро-Угорщини, Чехословаччини домашню палинку гнали лише з фруктів.

Лендінг готелю «Під замком»

http://pidzamkom.uz.ua

Лендінг готелю-ресторану «Під замком», що знаходиться в мальовничому місці – біля підніжжя гори на якій височіє знаменита середньовічна фортеця – Невицький замок.

Лендінг TM Danins

https://danins.com.ua/promo

Лендінг-сайт інтернет-магазину TM Danins. Великий вибір цукрових паст для депіляції та різних засобів для депіляції. Тільки якісна продукція. Бездоганний сервіс. Оперативна доставка.

Інтернет-магазин TM Danins

https://danins.com.ua

Інтернет-магазин TM Danins. Великий вибір цукрової пасти і різних засобів для депіляції. Тільки якісна продукція. Бездоганний сервіс. Оперативна доставка.

Сайт агентство нерухомості «city.uz.ua»

http://city.uz.ua/

Сайт агентство нерухомості «city.uz.ua» – сайт з продажу та купівлі нерухомості в Ужгороді та регіоні.

Корпоративний сайт кадрового агентства «Westjobs»

https://westjobs.info

Корпоративний сайт кадрового агентства «Westjobs». Робота на фермах Данії для громадян Євросоюзу. Студентська практика на фермах Данії для громадян України та Білорусі.

Бізнес-сайт магазину «Меркурій»

https://merkuriy.com.ua

Бізнес-сайт магазину «Меркурій». Широкий асортимент сантехнічних товарів: газові та твердопаливні котли, колонки, бойлери, мийки, унітази, труби, комплектуючі та багато іншого для вашого дому або підприємства.

Спортивний інфо-портал «Obolok»

https://obolok.com.ua

Спортивний інфо-портал «Obolok» покликаний розвивати та популяризувати абсолютно всі види спорту в Закарпатській області, консолідувати всіх прихильників спортивної сфери.

Інфо-портал Федерації футболу Закарпаття

http://ffz.org.ua

Інфо-портал Федерації футболу Закарпаття – обласної громадської спортивної організації, заснованої 17 травня 1997 р. Є колективним членом Федерації футболу України.

Інтернет-портал «Карпатський об’єктив»

http://ko.net.ua

«Карпатський об’єктив» – це інформаційно-аналітичне видання, яке було засноване в березні 2013 року. За цей час вдалося створити одну з кращих на Закарпатті щотижневу друковану газету і Інтернет-портал «Карпатський об’єктив».

Інформаційний сайт «Портал Археології Закарпаття» 

http://archaeology.com.ua

Інформаційний сайт «Портал Археології Закарпаття». Мета порталу полягає в тому, щоб зібрати всі ці безцінні надбання нашого краю на одному сайті і зробити їх доступними для всього світу.

Інфо-портал НКП Horizon 2020

https://ncp-uzhnu.net.ua

Сайт національного контактного пункту Horizon 2020. Пріоритетними напрямами та спеціалізацією НКП (Національний контактний пункт) при УжНУ –  «Харчова безпека, стале сільське господарство, морські дослідження та біоекономіки» і «Здоров’я, демографічні зміни та…

Інфо-сайт благодійного фонду

https://roma-foundation.com.ua

Сайт закарпатського обласного благодійнго фонду «Романо Лунго Трайо».

Корпоративний сайт компанії «Komandor»

https://komandor.te.ua

Бізнес-сайт компанії «Komandor» – продаж меблів – шафи купе. Kомпания Komandor – один з найбільших виробників шаф-купе за індивідуальними проектами.

Інтернет-магазин «New-Baby»

https://new-baby.com.ua

Інтернет-магазин «New-Baby». Магазин спеціалізується на продажі всіляких товарів для дітей: авто-крісел, дитячих візків, дитячих меблів, іграшок та одягу. Також компанія займається оптовим продажем дитячих товарів і одягу з Туреччини.

Бізнес-сайт косметолога

https://kosmetolog.uz.ua

Сайт кабінету косметолога в центрі міста Ужгорода. Світлана Фатула понад 20 років працює косметологом. Є одним з найкращих фахівців у місті Ужгород.

Корпоративний сайт кадрового агентства «Робота без кордонів»

https://robota.world

Корпоративний сайт товариства з обмеженою відповідальністю «Робота без кордонів» яке є одним з небагатьох в Закарпатті, яке офіційно надає допомогу з працевлаштування за кордоном.

Корпоративний сайт компанії «ALTA»

https://alta.uz.ua

Корпоративний сайт компанії «ALTA».  Вже через 10 років робота цієї компанії перетворилася в динамічний проект по забезпеченню наших клієнтів всіма послугами для створення комфортного побуту.

Корпоративний сайт компанії «Уждрук»

http://uzdruk.com.ua/

Приватне підприємство «Уждрук» (друкарня і видавництво) створено на основі матеріальної бази видавництва «Мета».

Інфо-портал «Дзеркало Закарпаття»

http://dzerkalo-zakarpattya.com

Інфо-портал «Дзеркало Закарпаття» – це оперативні новини закарпатської області – політики, життя, історії, культури нашого краю, надзвичайні новини. Головним у своїй роботі редакція сайту вважає орієнтир на позитив.

Телефонуйте нам вже сьогодні

Хочете продаючий сайт? Замовляйте, не втрачайте час даремно

Розробка сайтів під ключ

Чому ми?

Якщо Ви шукаєте гідного довіри розробника для Вашої інтернет-сторінки в м. Ужгород, послуги Globalistic – найкраще рішення для Вас.

Наша команда має можливість прибути до Вас в будь-яку точку Ужгорода, Ужгородського району чи всієї Закарпатської області, оцінить потенціал Вашого бізнесу та оптимальні варіанти для його просування в інтернеті. До ваших послуг також професійний фотографи та відео оператори.

Наші контакти

Ми завжди на зв'язку!

Телефонуйте вже сьогодні

Закарпатська область, Ужгород

вул. Коритнянська, 3

+38 098 311 90 70

globalistic@ukr.net