Globalistic logo

Наше портфоліо

Сайти нашої розробки

Бізнес-сторінка ТОВ «Лів-Юнікон»

https://liv-unikon.com.ua

Бізнес-сторінка ТОВ «Лів-Юнікон» – компанії,  що спеціалізується на поставках неорганічних речовин і сировини. У каталозі продукції  підприємства є оксиди алюмінію,  електрокорунд білий, гідроксиди алюмінію в багатьох варіаціях.

Інтернет-магазин «Baterka»

https://baterka.com.ua

Авто-магазин «Baterka» – продаж, сервіс, встановлення та діагностика усіх типів акумуляторних батарей. Безкоштовне тестування, встановлення , заміна акумуляторів та виїзди в межах Ужгорода. Широкий асортимент АКБ від перевірених виробників.

Сайт туристичної компанії «Релакс Карпати»

https://relax-karpaty.com.ua

Туристична компанія «Релакс Карпати» допоможе Вам відчути всю красу відпочинку в сонячному Закарпатті! Правильне поєднання пізнавальної та оздоровчої програми з дегустаційними родзинками залишать задоволеними всіх.

Лендінг креативного агенства «reCreate»

http://recreate.com.ua

reCreate – це креативна команда спеціалістів, яка готова ділитися своїм досвідом та втілювати в життя Ваші бізнес-проекти. Ми знаємо як влаштований інтернет-ринок та як працює online-реклама.

Бізнес-сайт «Letiste Active Tour»

https://transferaktiveplus.cz

Бізнес-сайт «Letiste Active Tour» – молода компанія, що стрімко розвивається, надає трансфер послуги з\в аеропорт Праги (аеропорт Вацлава Гавела) в будь-яку точку Чехії і ЄС за низьким фіксованим тарифом.

Бізнес-сторінка розважального центру «Dreamland»

https://dreamland-center.com

Бізнес-сторінка розважального центру «Dreamland» – один з кращих розважальних мультимедійних центрів для дітей та дорослих: дзеркальний лабіринт, симулятори та 5D кінотеатр чекають на Вас!

Корпоративний сайт туристичного агентства «Анатоль»

https://anatol.uzhgorod.ua

Туроператор «Анатоль» вже понад 26 років радує своїх туристів цікавими та доступними турами. Серед них розважально-пізнавальні тури Європою, популярні у колі студентів та школярів, зимові тури та відпочинок на курортах Греції та Чорногорії.

Корпоративний сайт Карпатського інституту підприємництва

https://kipuu.com.ua/

Офіційна інтернет-сторінка Карпатського інституту підприємництва та Карпатського коледжу Вищого навчального закладу «Міжнародний Університет «Україна» – потужного навчального закладу Закарпаття ІІІ-ІV рівня акредитації.

Сайт агентство нерухомості «property.net.ua»

https://property.net.ua/

Агентство нерухомості «property.net.ua» – це платформа продажу та купівлі нерухомості всіх видів (будинки, квартири, дачі, земельні ділянки), створена задля взаємовигідної співпраці продавців, покупців та ріелторів зі всієї України.

Сайт Управління містобудування та архітектури

https://zakarpatoblarch.gov.ua

Сайт Управління містобудування та архітектури Закарпатської обласної державної адміністрації.

Лендінг «Стоматологічна практика Доктора Петра Ілька»

https://globalistic.org.ua/stomatolog/

Лендінг «Стоматологічна практика Доктора Петра Ілька» пропонує своїм клієнтам кращі перевірені матеріали та сучасні технології лікування.

Корпоративний сайт «Tradewelt»

https://tradewelt.com.ua

Корпоративний сайт «Tradewelt» – дистрибуція та продаж комунальних, сільськогосподарських, лісогосподарських та водополивних машин та інструментів.

Корпоративний сайт ЗРЦ НАН України

https://zrcentre.org.ua/

Корпоративний сайт Закарпатського регіонального центру соціально-економічних і гуманітарних досліджень НАН України –  це єдина державна академічна установа України, яка займається проблемами сталого розвитку у регіоні.

Лендінг-сайт «shpatel.com.ua»

https://shpatel.com.ua/

Лендінг-сайт «shpatel.com.ua» – дерев’яні шпателі власного виробництва представлені в асортименті, що задовольнить як професійних косметологів так і для домашньої депіляції.

Лендінг відео студії «DM-Video»

https://video.uz.ua

Лендінг відео студії «DM-Video» – професійна відео-зйомка будь-яких урочистих подій та заходів, корпоративне відео.

Інфо-портал Державного архіву в Закарпатській обл.

https://dazo.gov.ua

В архіві зберігається 1 375 742 справи, документи яких охоплюють історичні епохи від раннього середньовіччя до початку 90-х років ХХ ст. Найдавніший оригінальний документ датований 1391 роком.

Корпоративний сайт кадрового агентства «Віза Плюс»

https://visaplus.red/

Корпоративний сайт кадрового агентства «Віза Плюс» здійснює офіційне працевлаштування та повний організаційний супровід в різних сферах діяльності за кордоном.

Бізнес-сайт ТОВ «Центр проектів»

https://centrproject.com

Бізнес-сайт ТОВ «Центр проектів» – це молода команда, що якісно розвивається впродовж останніх років. Постійне бажання вдосконалюватись відображається у високому рівні наданих послуг.

Інформаційний портал «Тримісто»

https://globalistic.org.ua/trimisto/

Інформаційний портал «Тримісто» – сайт безкоштовних комерційних оголошень націлений на інформаційну підтримку малого та середнього бізнесу в мережі Інтернет.

Бізнес-сайт кадрового агентства «Метр квадратний»

https://metrkvadrat.com

Офіційна робота в Польщі для будівельників. Вакансії у Варшаві. Повна легалізація та офіційне працевлаштування, – в перспективі можливе оформлення карти побуту.

Лендінг салону «Мегарезина»

http://megarezina.com.ua

Наші спеціалісти здійснять швидкий професійний монтаж обраних Вами шин за найвигіднішими цінами. Ми подбаємо, щоб Ви могли підібрати саме ту модель, яка відповідає всім Вашим вимогам.

Інтернет-магазин «Baby-favorite»

https://baby-favorite.com.ua

Інтернет-магазин «Baby-favorite» пропонує Вашій увазі широкий спектр господарських товарів та техніки.

Інтернет-магазин «ДимОк»

https://dymok.org.ua

Інтернет-магазин «ДимОк» працює по всій Україні і пропонує тільки перевірені бренди найкращої якості. У нас найвигідніші ціни на великі і дрібнооптові замовлення з будь-якого міста.

Лендінг агентства «Eurotek Inc»

https://eurotek.us

Лендінг агентства «Eurotek Inc». Eurotek Inc – це команда професіоналів, що спеціалізуються на створенні, оновленні та підтримки бізнесу. Офіційно зареєстрована і повністю ліцензована для міжнародних проектів.

Лендінг компанії «Палиночка»

http://palinochka.com.ua

Лендінг-сайт заводу «Палиночка». «Палінка» на Закарпатті це – також давній, традиційний народний міцний алкогольний напій. За часів Австро-Угорщини, Чехословаччини домашню палинку гнали лише з фруктів.

Лендінг готелю «Під замком»

http://pidzamkom.uz.ua

Лендінг готелю-ресторану «Під замком», що знаходиться в мальовничому місці – біля підніжжя гори на якій височіє знаменита середньовічна фортеця – Невицький замок.

Лендінг TM Danins

https://danins.com.ua/promo

Лендінг-сайт інтернет-магазину TM Danins. Великий вибір цукрових паст для депіляції та різних засобів для депіляції. Тільки якісна продукція. Бездоганний сервіс. Оперативна доставка.

Інтернет-магазин TM Danins

https://danins.com.ua

Інтернет-магазин TM Danins. Великий вибір цукрової пасти і різних засобів для депіляції. Тільки якісна продукція. Бездоганний сервіс. Оперативна доставка.

Сайт агентство нерухомості «city.uz.ua»

http://city.uz.ua

Сайт агентство нерухомості «city.uz.ua» – сайт з продажу та купівлі нерухомості в Ужгороді та регіоні.

Корпоративний сайт кадрового агентства «Westjobs»

https://westjobs.info

Корпоративний сайт кадрового агентства «Westjobs». Робота на фермах Данії для громадян Євросоюзу. Студентська практика на фермах Данії для громадян України та Білорусі.

Бізнес-сайт магазину «Меркурій»

https://merkuriy.com.ua

Бізнес-сайт магазину «Меркурій». Широкий асортимент сантехнічних товарів: газові та твердопаливні котли, колонки, бойлери, мийки, унітази, труби, комплектуючі та багато іншого для вашого дому або підприємства.

Спортивний інфо-портал «Obolok»

https://obolok.com.ua

Спортивний інфо-портал «Obolok» покликаний розвивати та популяризувати абсолютно всі види спорту в Закарпатській області, консолідувати всіх прихильників спортивної сфери.

Інфо-портал Федерації футболу Закарпаття

http://ffz.org.ua

Інфо-портал Федерації футболу Закарпаття – обласної громадської спортивної організації, заснованої 17 травня 1997 р. Є колективним членом Федерації футболу України.

Інтернет-портал «Карпатський об’єктив»

http://ko.net.ua

«Карпатський об’єктив» – це інформаційно-аналітичне видання, яке було засноване в березні 2013 року. За цей час вдалося створити одну з кращих на Закарпатті щотижневу друковану газету і Інтернет-портал «Карпатський об’єктив».

Інформаційний сайт «Портал Археології Закарпаття» 

http://archaeology.com.ua

Інформаційний сайт «Портал Археології Закарпаття». Мета порталу полягає в тому, щоб зібрати всі ці безцінні надбання нашого краю на одному сайті і зробити їх доступними для всього світу.

Інфо-портал НКП Horizon 2020

https://ncp-uzhnu.net.ua

Сайт національного контактного пункту Horizon 2020. Пріоритетними напрямами та спеціалізацією НКП (Національний контактний пункт) при УжНУ –  «Харчова безпека, стале сільське господарство, морські дослідження та біоекономіки» і «Здоров’я, демографічні зміни та…

Інфо-сайт благодійного фонду

https://roma-foundation.com.ua

Сайт закарпатського обласного благодійнго фонду «Романо Лунго Трайо».

Корпоративний сайт компанії «Komandor»

https://komandor.te.ua

Бізнес-сайт компанії «Komandor» – продаж меблів – шафи купе. Kомпания Komandor – один з найбільших виробників шаф-купе за індивідуальними проектами.

Інтернет-магазин «New-Baby»

https://new-baby.com.ua

Інтернет-магазин «New-Baby». Магазин спеціалізується на продажі всіляких товарів для дітей: авто-крісел, дитячих візків, дитячих меблів, іграшок та одягу. Також компанія займається оптовим продажем дитячих товарів і одягу з Туреччини.

Бізнес-сайт косметолога

https://kosmetolog.uz.ua

Сайт кабінету косметолога в центрі міста Ужгорода. Світлана Фатула понад 20 років працює косметологом. Є одним з найкращих фахівців у місті Ужгород.

Телефонуйте нам вже сьогодні

Хочете продаючий сайт? Замовляйте, не втрачайте час даремно

Розробка сайтів під ключ

Чому ми?

Якщо Ви шукаєте гідного довіри розробника для Вашої інтернет-сторінки в м. Ужгород, послуги Globalistic – найкраще рішення для Вас.

Наша команда має можливість прибути до Вас в будь-яку точку Ужгорода, Ужгородського району чи всієї Закарпатської області, оцінить потенціал Вашого бізнесу та оптимальні варіанти для його просування в інтернеті. До ваших послуг також професійний фотографи та відео оператори.

Наші контакти

Ми завжди на зв'язку!

Телефонуйте вже сьогодні

Закарпатська область, Ужгород

пл. Шандора Петефі, 14

кабінет 38 (4 поверх)

+38 098 311 90 70

globalistic@ukr.net