Від чого залежить ціна розробки інтернет-магазину

Насамперед є різні підходи до розробки сайту.

Є стандартні рішення, де вже готовий певний функціонал. Тому й роботи менше… У більшості випадків вони підходять. Але можна все писати з нуля.

Так само з дизайном, можна використати щось гарне вже більш менш готове, або орієнтуватись на якісь вже існуючі сайти. Не копіювати повністю, а використати як взірці.

А можна залучити спеціального UI дизайнера, який гарно намалює сайт згідно ваших побажань, скурпульозно продумає кожну деталь. Загалом це класне рішення. Однак тільки його робота буде коштувати приблизно 500 доларів.

У випадку із інтернет-магазином ціна також залежить від кількості товарів. Стандартні рішення підходять для товарів приблизно 500 позицій. А для магазинів, де товарів десятки або сотні тисяч позицій стандартні рішення не підійдуть.

Окрім того, як правило, для магазинів з великою кількістю товарів потрібен функціонал для їх коректної вигрузки на сайт з файлів Ексель, або з програми 1С. В окремих випадках можна реалізувати повну синхронізацію даних з програми 1С на сайт в режимі реального часу. Або якісь інші індивідуальні рішення, котрі підійдуть саме Вам.

Тобто ціна може коливатись від 400 до 3000 доларів і вище, якщо окрім цього, наприклад, потрібен якийсь додатковий нестандартний функціонал, складні анімації чи дизайнерські рішення.

Однак по суті стандартні рішення містять у собі майже все необхідне для інтернет торгівлі, і задовольняють потреби більшості наших клієнтів.

Щоб сказати більш конкретно менеджери веб-студії Globalistic можуть по телефону або при зустрічі обговорити, що потрібно вам, які у вас вимоги до сайту та якою буде ціна.

Наші фахівці готові виконати проекти будь-якої складності, готові втілювати індивідуальні проекти та підходи…

Водночас наша веб-студія може запропонувати вам якісні та функціональні стандартні рішення для успішної інтернет-торгівлі.

Телелефони: 095-680-8051 098-311-9070

Або напишіть нам, які вимоги до інтернет-магазину саме у Вас.

E-mail: globalistic@ukr.net

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми Вам зателефонуємо

    Напишіть нам

      Зв'яжіться з нами

        Call Me