(SEO) оптимізація та просування веб-сайтів

SEO (Search Engine Optimization) — комплекс робіт з метою збільшення відвідуваності сайту за рахунок його високої видимості (індексації) у пошукових системах (Google, Yandex, та інших). Це першочергове завдання при розробці будь-якого Інтернет проекту, якщо його мають побачити люди. В іншому разі він буде просто лежати мертвим шлаком на необмежених просторах віртуального простору.

Базова SEO оптимізація входить у вартість робіт при розробці сайту нашою компанією. Ми також надаємо послуги пошукового просування та постійної SEO підтримки, що входить у вартість адміністрування сайтів і означає постійне оновлення мета контенту.

Вартість робіт:

Пошукова оптимізація сайту (SEO) – від 1000 грн.

Наші спеціалісти проведуть детальний аудит коду та контенту сайту, а також аналіз конкурентного середовища у пошукових системах. На основі отриманих даних вносяться корективи, налаштовується робота кожної сторінки. Якщо цього не зробити, пошуковим системам буде важко знайти Ваш сайт, і навіть коли його знайдуть, він опиниться далеко не на перших сторінках пошуку за потрібними запитами.

Пошукове просування сайту – від 1500 грн. на місяць

Якщо Ви хочете побачити свій сайт на першій сторінці пошуку за ключовими запитами, обов’язково потрібно проводити пошукове просування. Сучасні пошукові системи аналізуючи Інтернет ресурси враховують сотні, якщо не тисячі, різних факторів. Але, одним з найважливіших залишається індекс цитованості сайту, який залежить від кількості та авторитeтності ресурсів, що містять посилання на Ваш сайт у всесвітній віртуальній мережі. Отже, пошукове просування — це комплекс робіт для збільшення маси посилань на Ваш сайт з авторитетних тематичних джерел, їх підтримка, аудит та супутні роботи.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми Вам зателефонуємо

    Напишіть нам

      Зв'яжіться з нами

        Call Me