Хочете знати, які бізнеси сьогодні в тренді? Запитайте веб-розробників і дизайнерів

Ще якихось 10-15 років тому, якщо ви хотіли знати, який сектор економіки є  найпривабливішим – все, що вам потрібно було зробити, це відправитися в найближчий торговий центр і побачити, які магазини та підприємства найбільш популярні у відвідувачів.

Сучасні реалії з щорічним зростанням інтернет-продажів, що вже стали загрозою для існування окремих секторів магазинів роздрібної торгівлі, все, що вам потрібно  – це подивитися на роботу веб-розробників і дизайнерів, – це дасть вам уявлення які саме галузі та підприємства процвітають в даний час.

З цих позицій саме роздрібна інтернет-торгівля, подорожі, здоров’я та фітнес є лідерами у зростанні всього бізнес-сектору. Протягом останніх двох десятиліть, коли населення світу стало заможнішим і водночас  значно збільшило свій середній вік, споживачі шукають в першу чергу новий досвід – і як залишатися здоровими, щоб насолоджуватися ним. Загалом, це стосується всіх країн, окрім Індії та країн Африки – там лідирують творчі індустрії та освіта. Що не дивно, зважаючи концентрацію молодого населення.

Але веб-розробники є не лише провідним індикатором, вони є важливою частиною розвитку малого бізнесу, а дослідження, проведене компанією Evans Data, показують, що в той час, як веб-бізнес – це чудова можливість, він має також і свої труднощі.

По-перше, це управління зростанням. Майже 80 % веб-розробників і дизайнерів повідомляють про зростання клієнта на 25 %  або більше на рік.

Веб-розробка досі залишається відносно молодою галуззю (більшість працюючих в цій сфері перебувають у бізнесі лише п’ять років або менше), і вона бореться з тим, як йти в ногу з попитом. Дослідження показує важливість постійного навчання та необхідність керувати ростом і зосереджуватися на пошуку того, звідки можуть прийти ваші наступні клієнти.

До прикладу, на нових ринках, таких як український, основна увага приділяється набуттю технічних та творчих навичок для надання всього спектру послуг  “під ключ” постійним клієнтам. В той час як на найбільш зрілому ринку, у Сполучених Штатах, основна увага приділяється тому, як бізнес ведеться – управління проектами та навички ведення бізнесу – від цього залежить їх швидкість прибутку та відповідно успіх у важкій конкурентній боротьбі.

Для управління зростанням, оскільки Інтернет продовжує змінювати економіку, надзвичайно важливо, щоб підприємці, що розвивають свій бізнес в Інтернеті, також були “зрілими” – і усвідомлювали всі проблеми та перспективи, які породжує інтернет-маркетинг.

В майбутньому, ми скоріше за все побачимо як вплив Інтернету на економіку прискориться з впровадженням штучного інтелекту та інших нових технологій. Економіка бореться, щоб не відставати: прогнозується, що до 2024 року в тільки в США буде потреба в 1,8 млн. технічних робочих місць. Коли будуть створені нові підприємства, це породить тиск на  тих, хто обслуговує ці підприємства онлайн.

Отже, якщо ви хочете дізнатися, яка наступна велика річ, що змінить споживання та ваше життя – запитайте у веб-розробників, вони, ймовірно, вже працюють над цим.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми Вам зателефонуємо

    Напишіть нам

      Зв'яжіться з нами

        Call Me