Кращий дизайн для сайту і як його вибрати

Унікальність – це головна умова для успішного просування будь-якого сайту. І унікально в ньому має бути все, включаючи дизайн, адже він є практично «обличчям» веб-сайту, яке повинно виділятися серед інших.

До прикладу, розробка промо-сайтів під ключ передбачає нескладний дизайн, але такий, що запам’ятовується.

Дизайн також повинен виконувати такі функції: утримати увагу читача, надавати йому необхідну інформацію, бути зручним у використанні і, звичайно, запам’ятатися. Тільки після виконання всіх цих пунктів, ви будете впевнені, що підібрали дійсно ефективний дизайн.

Просування сайту за ключовими словами тощо робить ваш ресурс популярним в мережі, але не слід применшувати важливість дизайнерського рішення.

Тому конче необхідно навчитися оцінювати його з точки зору відвідувача, а не власника. Створіть «родзинку», яка зачепить читачів. Вікно пошуку – це досить важливий елемент гарного сайту (винятком може бути хіба лендінг). Не забудьте створити внутрішній пошук, який зробить зручною навігацію і допоможе заощадити час вашим відвідувачам і потенційним клієнтам.

До планування дизайну потрібно докласти чимало зусиль, тим більше він в більшості випадках не вимагає регулярних оновлень, як, наприклад, інформаційна підтримка сайту. Головне, не перевантажувати сторінку графічними елементами.

Не використовуйте занадто багато реклами, вона відволікає увагу відвідувача. Але і взагалі не застосовуючи ілюстрації, сайт стає «сухим» і нецікавим. Не нехтуйте такими графічними матеріалами, як відео- та фотозйомки, архітектурна 3d візуалізація, тощо. Також враховуйте колірне рішення, бажано комфортне для читання і візуального сприйняття. Для того, щоб сторінки завантажувалися швидше, чи не перенасичувати їх великими за обсягом елементами.

Серед інших важливих порад хотілося б відмітити наступні:

Немає нічого більш важливого, ніж створення красивого логотипу вашої організації. Він присутній на кожній сторінці і повинен бути не тільки брендовою картинкою, а вести на головну сторінку.

Якщо ресурс перевантажений сторінками і розділами, то меню можна зробити складноструктурованим – з випадаючими підпунктами.

Використовуйте в дизайні деякі дрібниці, які не будуть обтяжувати ресурс, але зробить його відвідування значно приємніше, наприклад, особисте привітання.

Отже, створення фірмового стилю організації є відповідальним завданням, яке вимагає певних знань і умінь. Якщо ваш сайт буде відповідати всім цим рекомендаціям, тоді користувачі будуть знову і знову повертатися туди з задоволенням і ділиться посиланням з іншими. Тому не бажано економити на дизайні і розробці, адже всі збитки потім обернуться прибутком. Добре продуманий і якісно виконаний дизайн – це обов’язкова умова успішного просування вашого бізнесу в онлайн-середовищі.

Наші спеціалісти завжди порадять та допоможуть Вам в виборі вдалого дизайну та структури для Вашого бізнесу, яка підійде якнайкраще. Тож звертайтесь за консультацією в будь-який зручний для вас час.

Поділіться з друзями:

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *