Які технології займатимуть чільне місце в розробці веб-сайтів у 2022 році?

Бажаєте створити успішний та життєздатний сайт? Впровадьте новітні тенденції у розробці веб-сайтів у 2022 році, щоб підвищити залученість аудиторії та значно розширити свій бізнес.

Сучасний світ постійно розвивається, і щодня з’являються нові технології розробки веб-сайтів. Ці тенденції дають підприємцям безліч можливостей залучення більшої кількості користувачів. Вони також забезпечують збереження конкурентоспроможності компаній над ринком.

У цій статті ви знайдете останні ноу-хау про веб-сайти, які вам потрібно знати.

Прогресивні веб-додатки

Серед основних тенденцій у веб-розробці, технологія PWA заслуговує на особливу увагу. PWA – це програма, яка працює як веб-сайт з майже повністю вбудованим мобільним додатком. Він працює незалежно від браузера та взаємодіє з клієнтом як персональний додаток.

Переваги розробки веб-сайтів за допомогою PWA включають:

 • зниження витрат на розробку та підтримку;
 • скорочення часу виходу ринку;
 • легше розповсюдження;
 • економія енергії та пам’яті пристрою;
 • висока швидкість;
 • автономне використання;
 • підвищення залученості та покращена конверсія;
 • безпроблемне обслуговування та модернізація.

Чому вас мають цікавити прогресивні веб-додатки?

Згідно з дослідженням шведської компанії Ericsson, яка виробляє телекомунікаційне обладнання, очікується, що світовий трафік мобільних даних зросте в 4,5 рази і досягне щомісячного обсягу 226 EB до 2026 року. Це означає, що люди почнуть частіше використовувати свої мобільні пристрої, щоб задовольнити різні потреби. Крім того, до 2026 року в мережах 5G передаватиметься 54% всього мобільного трафіку даних, що забезпечить більш швидкі та чуйні мобільні сервіси.

Важливим аспектом створення PWA є створення дизайну UX/UI, який фокусується на досвіді користувача. Розробка веб-сайтів за допомогою PWA дозволяє підприємствам залишатися конкурентоспроможними на ринку.

Доповнена реальність (WebAR)

Доповнена реальність увійшла до нашого життя. Він використовується в мобільних пристроях, освіті, охороні здоров’я та іграх. AR використовується для покращення взаємодії з користувачем. Amazon, IKEA та MOSCOT – провідні приклади брендів електронної комерції, що використовують AR.

Доповнена реальність у розробці сайтів електронної комерції допомагає:

 • скоротити час очікування;
 • дозволяє клієнтам скуштувати продукцію перед покупкою;
 • покращує користувальницький досвід;
 • робить покупки в Інтернеті реальнішими.
 • Технологія AR дозволяє створювати віртуальні виставкові зали, надаючи покупцям можливість відчути себе як у магазині. Це дозволяє покупцям вибирати з багатьох стилів і бути впевненими у своєму виборі товару.

Штучний інтелект та роботи

Роботи можуть навчатися, збирати дані або вирішувати складні завдання. Штучний інтелект вважається однією з найвпливовіших технологій, що визначають майбутнє розробки веб-сайтів.

Зараз ми бачимо десятки чат-ботів зі штучним інтелектом, віртуальних помічників (Аліса, Siri, Alexa) та голосових ботів як останні тенденції у веб-індустрії. Ці технології дозволяють підприємствам залучати та розширювати взаємодію між людьми. При створенні торгового майданчика чат-боти можуть допомогти вам покращити якість обслуговування клієнтів.

Голосові дослідження

Сьогодні всю інформацію було представлено у текстовому форматі. Але згодом все більше користувачів Інтернету вважають за краще спілкуватися за допомогою звуку, а не тексту. Саме тому інтернет використовує аудіо та голосовий переклад як одну з технологій, що найбільш швидко розвиваються в розробці веб-сайтів.

Оптимізація голосового пошуку пропонує безліч переваг як для користувачів, так і для власників бізнесу, включаючи:

Економія часу та можливість замовляти більше товарів;

бути джерелом аналізу поведінки клієнтів.

WebAssembly

Цей інструмент, також відомий як Wasm, дозволяє розробникам створювати високопродуктивні програми. WebAssembly інтегрується з браузерами. Його можна використовувати для розробки різних рішень, таких як 3D-середовища та криптографічні обчислення.

Веб-системи переважно написані на Javascript. Однак при виконанні додатків зі складною логікою важко досягти продуктивності, близької до нативної. Якщо на сайті виконується кілька операцій, це призводить до затримок та уповільнення завантаження, а також перешкоджає просуванню вашого веб-контенту.

Це не означає, що ви повинні відмовитись від JavaScript. Натомість два інструменти повинні працювати паралельно, щоб розробники могли отримати найкращі результати від обох.

Основні переваги WebAssembly:

 • Спрощена та оптимізована розробка;
 • Найкраща продуктивність;
 • Менше перешкод під час завантаження сторінок;
 • Використовуйте відкриті платформи;
 • Сумісність з будь-яким обладнанням та мовою;
 • Просте налагодження;
 • Безпека.
 • WebAssembly – ідеальний вибір при створенні сайту з розрахунком на більш швидке завантаження.

React продовжує свій ріст

У 2022 році React продовжує залишатися однією з найпопулярніших технологій веб-розробки. React використовується на понад 9 мільйонах веб-сайтів. Він є найчастіше використовуваним веб-фреймворком з кількох причин.

 • Широкий асортимент інструментів.
 • Стабільний і простий у роботі.
 • Модифікація окремих компонентів.
 • Швидкий рендерінг.
 • Просте тестування.
 • Скорочення часу завантаження сторінок.
 • Підходить для завантажених систем.
 • За допомогою React кілька розробників можуть працювати над тим самим кодом, і структура програми буде збережена. Модульна конструкція робить код React простішим у супроводі. Його гнучкість дозволяє підприємствам заощаджувати на обслуговуванні.

За допомогою React можна змінити конкретний компонент, не торкаючись інших елементів рішення. Фреймворк універсальний та дозволяє легко налаштовувати його. Таким чином, він дозволяє створювати багатофункціональні інтерфейси і покращує користувальницький досвід.

Core Web Vitals

У міру того, як Інтернет стає все більш складним, вдосконалення вашого сайту відповідно до нових стандартів набуває все більшого значення. Core Web Vitals, що надаються Google, є одним із таких стандартів.

Для забезпечення найкращого досвіду користувача сайт повинен бути високопродуктивним, чуйним і візуально стабільним. Саме тому Google виділив і назвав їх так.

First Input Delay (FID) показує, як швидко сайт реагує на першу дію. Наприклад, натискання на посилання або зображення.

Перша затримка введення (CLS) показує стабільність візуальних елементів сайту.

Оптимізація за цими трьома принципами забезпечує швидке та стабільне завантаження сайту. Це забезпечує покращений користувацький досвід, а значить, клієнти будуть проводити більше часу за переглядом вашого сайту. Метрики не описують досвід користувача в деталях, але вони допомагають розробникам вирішувати проблеми на основі цих даних.

У 2022 році сучасні тенденції в розробці веб-сайтів змінять спосіб взаємодії компаній зі своїми клієнтами. У нашій статті ми обговорювали нові технології, що підвищують залучення користувачів. Використовуючи їх, веб-сайти можуть залишатися конкурентоспроможними та забезпечувати зручність для клієнтів.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми Вам зателефонуємо

  Напишіть нам

   Зв'яжіться з нами

    Call Me