Вагомі моменти при плануванні Вашого веб-ресурсу для електронної комерції

Перш за все, якщо ви плануєте продати що-небудь в Інтернеті, план електронної торгівлі має такий же важливий характер, як і ваш оригінальний бізнес-план.

Першим кроком у написанні електронного бізнес-плану є визначення того, який тип досвіду ви хочете, щоб ваші мали онлайн-клієнти. Подумайте не тільки про сьогодні, а й про 2-5 річну перспективу.

Ваші плани електронної комерції починаються з цілей веб-сайту. Хто є вашими цільовими клієнтами? Що їм потрібно? Чи отримують вони тільки інформацію або можуть й купувати продукти на вашому сайті? Ці ключові питання, які запитували та відповіли на ранніх етапах, визначають, скільки часу та грошей вам потрібно буде вкласти на розробку та підтримку присутності вашого бізнесу в Інтернеті.

По-друге, потрібно  визначити, які продукти або послуги ви запропонуєте. Як ви будете позиціонувати та відображати їх? Чи будете ви пропонувати як онлайн, так і офлайн покупку? Як ви будете обробляти доставку та повернення товарів?

Крім того, не забувайте про потреби клієнта,  – ви так само маєте справу з живими людьми. Необхідно чітко відобразити безкоштовний номер телефону, за яким клієнти можуть зателефонувати в будь-який час, щоб відповісти на запитання, які в них виникають.

Якщо ви твердо  вирішили продати в Інтернеті, вам знадобиться компонент кошика для покупок, який є засобом обробки кредитної картки та організованого процесу виконання замовлень.

Нарешті, навіть якщо ви створюєте дивовижний веб-сайт, не думайте, що люди знайдуть вас самостійно. Якщо ви хочете розвинути стабільний графік заходів на ваш сайт саме тихкористувачів,що схильні купити вашу продукцію чи послугу, важливо, щоб ви планували та підтримували постійну та багатопланову рекламну стратегію, яка ретельно орієнтована на вашу аудиторію.

З доступних імен вибирайте один, який легко закріпити та запам’ятати, і описує те, що робить ваша компанія. Однак переконайтеся, що ви не накладаєте на чужу торгову марку чи захищену авторським правом назву. У багатьох випадках назва вашої компанії, з додаванням dot-com (www. [YourCompanyName] .com) є підходящим доменним ім’ям, яке ви обов’язково повинні зареєструвати.

Щойно ви зареєструєте своє доменне ім’я та матимете план для того, що хочете запропонувати потенційним та існуючим клієнтам в Інтернеті, наступною головною проблемою є розробка та створення вашого фактичного веб-сайту та присутності в Інтернеті.

Що робить веб-сайт дійсно хорошим? Перш ніж занурюватись в деталі дизайну, отримайте велику картину, напишіть контур сайту. Зміст, який ви розробляєте та публікуєте, має бути безпосередньо пов’язаним із цілями та завданнями, які ви встановили для веб-сайту.

Обґрунтована схема сайту включає в собі наступні елементи:

Вміст

Ключ до успішного сайту – це вміст. Надайте відвідувачам сайту цікаву інформацію, стимули для відвідування та покупки, швидкі способи зв’язатися з вами. Після того, як ваш сайт запрацює, постійно оновлюйте та додавайте свіжий вміст, щоб люди до нього поверталися.

Структура

Виберіть, скільки сторінок потрібно мати, і як вони будуть зв’язані між собою. Вдало оберіть саме ту графіку та значки, які покращують вміст.

Дизайн

З вмістом та структурою на місці, дизайн сайту стає наступним. Незалежно від того, чи використовуєте ви оригінальні дизайнерські рішення, або шаблони, зосередьтеся на простоті, зручності читання та послідовності. Пам’ятайте, що Ваша ціль – зосередити увагу на тому, що ви хочете продати.

Навігація

Зробіть її простою та приємною для відвідувачів. Наприклад, використовуйте не більше двох-трьох посилань на основні області та ніколи не залишайте відвідувачів у «тупиковій зоні». «Важкий» дизайн, хоч і гарний – здатний відлякати потенційних клієнтів,особливо якщо вним не склалося з хорошим інтернетом чи потужним комп’ютером\смартфоном.

Достовірність

Правдивість поданої інформації та достовірність даних про продукт чи послугу – це питання, яке не повинно втрачатися під час створення веб-сайту. Ваш сайт повинен звертатися до кожного відвідувача, повідомивши його, чому він або вона повинні купувати ваш продукт або вашу послугу. Це повинно виглядати дуже професійно, і давати потенційним клієнтам саме те почуття впевненості, що вони отримають за допомогою телефонного дзвінка або особистого візиту до вас. Нагадайте відвідувачам, що ви не існуєте лише в кіберпросторі. Повна контактна інформація вашої компанії – повинні з’являтися на всіх або більшості ваших окремих веб-сторінок і відображатися на головній сторінці вашого сайту.

Окреслені нами контури допоможуть Вам максимально ефективно використати свій бюджет для успішного та стабільного розвитку електронної комерції. Це також допоможе вам визначити, чи ви або хтось у вашій компанії матиме змогу долучатися до розробки та підтримки Вашого веб-ресурсу продажів, чи ви повністю довірите цю справу професіоналам – Нам.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми Вам зателефонуємо

    Напишіть нам

      Зв'яжіться з нами

        Call Me