Чому клієнти не бачать ваш сайт і як цього уникнути – поради експертів

Спроектувати та запустити веб-сайт – ще не означає отримати клієнтів. Це тільки початок довгого шляху вашого бізнесу в інтернеті і наскільки успішним він стане- залежить тільки від Вас.

Є безліч причин, чому ваші сторінки не знаходять цільових ринків або не надихають відвідувачів конвертувати їх перегляд в покупку ваших товарів/послуг. Сьогодні ми розповімо про найважливіші з них.

1. Вирішуйте завдання.

«Більшість веб-сторінок розповідають про те, наскільки ви чудові і ваш продукт чудові. Натомість вони повинні розповідати які проблеми та завдання клієнтів здатні вирішити», – каже Кріс Броган, автор дев’яти маркетингових та ділових книжок «Нью-Йорк Таймз».

2. Зосередьтесь на результатах, а не на функціях.

Так каже Джейкоб Касс, який керує популярним дизайнерським блогом JUST Creative. «Замість цього розкажіть потенційним клієнтам про переваги, які ваш продукт чи послуга зробить для них», – говорить Касс. «Класичним прикладом цього є свердла. Клієнти не хочуть свердла, вони хочуть дірку в стіні. Отже, зосередитися на якості отворів і наскільки легко було створити ці отвори – а не сам інструмент».

3. Зосередьтесь на ваших клієнтах, а не на собі.

«Ваш веб-сайт не залучає клієнтів, оскільки він орієнтований на вас, а не на ваших клієнтів», – говорить Енн Хендлі, автор бестселера «Уолл Стріт Джордж».
«Замість того, щоб зосередити увагу на тому, що ви робите або що продаєте або чому ви чудові, – зосередьтеся на тому, про що ваші клієнти дійсно турбуються. Як Ви їм допомагаєте? Як Ви допоможете їм позбутися проблеми? Зробити своє життя краще / багатше / розумніше?».

4. Створіть свій бренд.

«Люди, швидше за все, куплять у вас, якщо якість вашого товару відповідає чи перевершує якість вашої фірмової ідентичності», – говорить Девід Ейрі, автор брендингу бестселерів «Логотип любові: керівництво для створення піктограми бренду». Іншими словами, створити репутацію навколо вашої компанії, продуктів та послуг, що більше, ніж будь-яке з цих речей. Ця репутація приведе вас до величі.

5. Дізнайтесь своїх клієнтів, перш ніж Ви станете їх потрібні.

«Люди не випадковим чином натискають на речі та купують товари», – каже Ларрі Кім, засновник WordStream. «Вони виступають за бренди, які вони знають і люблять. Постійні відвідувачі (люди, які чули про вас) мають два-три рази більше коефіцієнтів проходження кліків, ніж нові відвідувачі (люди, які просто знайомі з вами)».

Отже, з’ясуйте, як повернутися лицем до вашого цільового ринку, перш ніж вони вирішать, що їм потрібно купувати вашу продукцію /послуги. Це також суттєво вплине на ваш успіх.

6. Допоможіть людям знати, подобатися і довіряти вам.

«Ваша домашня сторінка охоплює лише «знати», – каже Ліор Френкель, чия електронна книга «Value For Money» пояснює, чому цього недостатньо. «Намагаючись продати свої послуги/продукти занадто рано, ви не отримаєте чудових результатів. Вам спочатку потрібно, щоб Ви подобалися вашим клієнтам і вони вам довіряли. Ви можете зробити це, створивши інформативну та приємну сторінку «Про нас», – щоб люди пішли за вами на соціальних сайтах або отримували підписку на ваші новини».

7. Дайте їм підстави повернутись.

«Ваш веб-сайт не залучає клієнтів, тому що ви не дали їм причин повернутися», говорить Келсі Мейер, співзасновник Influence & Co.
«Якщо блог вашої компанії оновлюється лише один раз на місяць і складається лише з оновлень співробітників, з якого дива потенційний споживач захоче повернення на ваш сайт?» Мейер запитує.

«Ви перетворюєте клієнтів у клієнтів, заохочуючи їх довіру та пояснюючи їм, чому вони потребують ваших послуг. Зосередьтеся на створенні контенту на своєму сайті, який навчає і залучає потенційних клієнтів, щоб вони продовжували повертатися, щоб дізнатися ще більше».

8. Ви повинні зродити ваш сайт спочатку зручним, а вже тоді красивим.

Джулі Джойс володіє Link Fish Media. Вона каже: «Це досить легко побачити на вашому веб-сайті. Непросто тримати відвідувачів там більше, ніж кілька секунд. Основною проблемою, яку я бачу в цьому, є те, коли дизайн виглядає важливішим, ніж юзабіліті. Я бачила деякі красиві сайти, які виглядають унікальними, і на які було затрачено дійсно багато часу та творчих сил але я навіть не змогла зрозуміти, як знайти меню ресторану або надіслати повідомлення».

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Напишіть нам

    Зв'яжіться з нами

      Call Me