Чотири прості способи налагодити ефективну комунікацію з клієнтами

Ефективне спілкування з клієнтами може призвести до збільшення продажів, зростанні постійних клієнтів та зміцненні вашого бренду.

Отже, одне велике питання, яке стоїть перед бізнесом у нашому все більш зв’язаному суспільстві полягає в наступному: як підприємства можуть покращити свої комунікації з клієнтами, щоб вони могли зростати та процвітати?

Сконцентруйтесь на першому враженні.

Всі чули, що перші враження – це все, і бізнес нічим не відрізняється. Насправді, перші враження для бізнесу ще важливіше, оскільки потенційні клієнти можуть легко відправити свій бізнес на вашу конкуренцію, якщо вони вирішать, що їм не подобається їх початкова взаємодія з вашою компанією.

Для багатьох інтернет-бізнесів перший момент взаємодії з клієнтом відбудеться по телефону, тому найефективнішим способом забезпечення кращого спілкування з клієнтами є створення професійної автоматичної служби автовідповідача.

Це знімає величезний тягар з плечей офісного персоналу, робить перший контакт з клієнтом набагато м’якішим і дозволить скласти хороше враження про компанію.

Звичайно, ключ до досягнення переваг автоматичної автовідповідача полягає в тому, щоб переконатися, що він розроблений з урахуванням досвіду клієнтів.

Зведіть очікування клієнтів до мінімуму.

Результати двох останніх споживчих досліджень в США , наводять цікаві дані: «75 % клієнтів вважають, що додзвонитися до представника компанії займає занадто багато часу». І, «У минулому році 67 % клієнтів кидали трубку  від розчарування, що не мали змоги розмовляти з живою людиною».

Це проблема з якою все же борються багато компаній. Люди ненавидять, висіти на лінії довше, ніж пару хвилин, тому обов’язково вжийте заходів, щоб переконатись, що всі дзвінки перенаправляються до відповідної особи або голосової пошти вчасно.

Знову ж таки, хороша автоматизована система автовідповідача допоможе обмежити тривалість часу, коли встановлюється належним чином. Інший крок – це використання телефону, який подає звуковий сигнал, коли хтось затримується на певний проміжок часу.

Обслуговування клієнтів має стати пріоритетом в вашому інтернет-бізнесі.

Служба підтримки клієнтів є однією з основних форм спілкування між клієнтом та бізнесом, тому тут не варто давати слабину. Недавнє опитування показало, що 78 % споживачів не здійснили заплановану покупку через погану службу підтримки.

Іншими словами, коли спілкування розривається по телефону, люди приймають це особисто, і вони, як правило, більше ніколи не звернуться до вашої компанії.

Говоріть зі своїми клієнтами, як з реальними людьми.

Поліпшення взаємодії з клієнтами поширюється на мову, яку ваша компанія використовує розмову з ними.

Веб-сайт Help Scout наводить такі поради  щодо обслуговування клієнтів уникаючи негативну мову: Наприклад, «Я не можу отримати цей продукт до наступного місяця. Це нагадування та недоступне в даний час».

Щоб переробити таку ж інформацію в більш позитивному світлі, сайт рекомендує щось подібне: «Цей продукт буде доступний в наступному місяці. Я можу розмістити замовлення для вас прямо зараз і переконатися, що він буде відправлений вам, як тільки товар прибуде на  наш склад!»

Отже, компанії повинні переорієнтувати свої служби підтримки клієнтів стати союзниками замовників у вирішенні їхньої проблеми, а не намагатися досягти показників. Підприємства часто дозволяють показникам вирішувати проблеми. Замість того, щоб намагатися перемогти найшвидший час підтримки, зосередитись на активному залученні клієнтів, запитайте їх, які їх проблеми та очікування, і вирішуйте проблему як команду, а не працюйте проти клієнта, щоб вирішити проблему.

Покращене спілкування з вашими клієнтами створить кращий досвід, який дозволить їм більше купувати у вас і розвивати вашусправу!

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Напишіть нам

    Зв'яжіться з нами

      Call Me