6 речей, які ви повинні знати, перш ніж вибрати веб-хостинг

Проектування та розробка веб-сайтів стає дедалі простішим та доступнішим завдяки розширюваному набору інструментів веб-розробки та зростаючому попиту на бізнес та організації в Інтернеті. При цьому ми не втомлюємось повторювати нашим клієнтам, що окрім витрат на розробку сайту існують постійні витрати на його подальшу підтримку – найбільша з яких – оплата хостингових потужностей сайту.

Але знайти правильне місце для розміщення вашого веб-сайту може бути непростим завданням, тим більше, що існує ряд авторитетних служб, кожна з яких має свої переваги та компроміси. В кінцевому підсумку ви можете заплатити занадто багато за речі, які вам не потрібні, або втратити речі, життєво важливі для вашого бізнесу.

Які системи управління вмістом підтримуються?
Однією з ключових речей, яку ви повинні знати перед реєстрацією у веб-хостингу, є системи управління контентом (CMS), які вони підтримують. Залежно від вашої мети та доступних активів, ви можете створити веб-сайт WordPress, Joomla або Drupal. Але ваші потреби можуть змінитися в майбутньому, і вам доведеться перейти на іншу CMS.

Важливою складовою будь-якого хостинг-сервісу є підтримка міграції. Чи підтримує він перенесення вашого веб-сайту з іншої служби? Чи може це допомогти вам перейти від однієї CMS до іншої?

Скільки налаштувань ви отримуєте?
Детальність доступу до веб-сайту та конфігурації сервера може мати вирішальне значення при виборі послуги хостингу. Деякі компанії надають лише базове адміністрування на рівні веб-сайту, наприклад, доступ wp-адміністратора до веб-сайтів WordPress. Хоча це може бути придатним для дуже простих випадків використання, це стане обмеженням, коли ви хочете розширити можливості свого веб-сайту відповідно до потреб вашої організації.

Хороші хостингові платформи повинні забезпечувати безліч рівнів доступу та налаштування відповідно до ваших потреб. Наприклад Менеджер файлів та FTP-доступ до серверної сторінки вашого веб-сайту.

Також потрібно звернути увагу на більш розширені функції, такі як DNS, сертифікат SSL/TLS та підтримку хостингу електронною поштою, щоб використовувати ваш домен. Якщо ви створюєте новий веб-сайт для усталеного бізнесу, служба хостингу повинна мати можливість інтегрувати сертифікати та управління записами DNS із тим, що у вас вже є.

Що таке угода про безвідмовність роботи?
Якщо ви вирішили зробити свій веб-сайт основним засобом для вашого бізнесу, тоді безвідмовна робота буде головним фактором у виборі хостингової платформи. Скажімо, у своєму контракті послуга хостингу стверджує, що вона надасть 99% гарантії безвідмовної роботи сервера в їх контракті. Це може звучати як чесна угода, але це означає, що за рік вони можуть уникнути простою на 1% без будь-яких зобов’язань перед вами; це ~ 87 годин – або майже три дні – вашого веб-сайту буде недоступним для відвідувачів!

В іншому випадку, якщо у вас в середньому 50 відвідувачів на годину, це 4350 втрачених відвідувачів, а якщо у вас коефіцієнт конверсії 1%, це 43 загублених клієнтів. А розрахувати інші типи збитків, такі як штрафні санкції в пошуковій системі та відторгнення клієнтів через недоступність сервера, важче розрахувати.

За номінальною вартістю гарантія безвідмовної роботи на 99,9% може не виглядати великим покращенням. Але насправді це означає, що час простою скорочується до десятої, що може мати велике значення для веб-сайту з високим трафіком. Тому переконайтеся, що у вашого провайдера хостингу є пункт, де чітко вказується своє зобов’язання щодо безвідмовності. І по-друге, хоча ніщо не замінює недоступний веб-сайт, ще на що слід звернути увагу – це компенсація, яку надає ваша послуга хостингу в обмін на час простою, який виходить за рамки договірної угоди.

Який рівень підтримки?
Жоден веб-сайт не є єдиним зусиллям, тож, незалежно від того, наскільки добре ви вмієте працювати, вам колись знадобиться допомога вашої веб-хостинг-компанії.

Очевидно, ви не можете розраховувати, що співробітник служби підтримки зможе відповісти на кожне ваше запитання, але хороша команда підтримки повинна мати можливість швидко реагувати на загальні запити та мати робочий процес, щоб зв’язатися з вами щодо більш технічних питань. Однією з ознак хорошої підтримки хостингу є велика база знань.  Менеджери хостинг провайдера повинні як мінімум допомогти вам орієнтуватися в адмінці сайту.

Чи буде захищеним ваш сайт?
Жоден план веб-хостингу не був би повним без заходів захисту від загальних кіберзагроз. Створюючи бізнес в інтернеті,  ви несете відповідальність за безпеку своїх цифрових активів. І якщо вас зламають, шкода, заподіяна вашим цифровим активам, вашим клієнтам, вашій репутації, може бути не відшкодована шляхом фінансового відшкодування.

Тому добре було б знати, яку допомогу ви отримаєте від своєї послуги хостингу.

Як мінімум, хороший сервіс хостингу повинен забезпечувати автоматичне оновлення для основних платформ CMS, таких як WordPress. На більш глибокому рівні він також повинен переконатися, що основні служби, такі як Apache, MySQL та PHP, захищені, для виправлення для відомих вразливостей. У більшості випадків оновлення – це перша лінія захисту від більшості веб-атак, таких як введення SQL та міжсайтовий сценарій (XSS).

Проте є деякі речі, від яких жодна служба хостингу не може вас захистити, наприклад, вразливості у власних сайтах з погано написаним кодом, або теми з навмисно імплантованими вразливими місцями, завантаженими з незаконних веб-сайтів. Деякі з кращих служб хостингу мають спеціалізовані функції, які сканують вихідний код ваших веб-додатків на наявність відомих вразливих моделей кодування та шкідливого програмного забезпечення.

Бонусом буде захист від розподілених атак на відмову в обслуговуванні (DDoS), при яких шкідливі бот-мережі атакують і заповнюють ваш веб-сайт фальшивим трафіком, щоб не дати іншим отримати доступ до нього. Не всі веб-сайти стають мішенню DDoS-атак, але якщо у вас є причини побоюватися, що ви можете стати ціллю, зверніться до своєї служби хостингу, щоб перевірити, чи є у них план пом’якшення DDoS.

Які доступні плани?
Хороший сервіс хостингу повинен мати гнучкий тарифний план, який відповідає потребам кожного типу клієнтів. Цінові плани повинні передбачати знижки для користувачів, які роблять довгострокові покупки. Послуга хостингу також повинна бути прозорою щодо того, за що вони беруть плату за вас, чого не включає їх план. Не менш важливою є команда підтримки, яка може направити вас до найкращого плану ціноутворення, який відповідає вашим потребам, а не до найдорожчого.

Найкращий спосіб розпочати пошук хорошої компанії з веб-хостингу – зробити паузу на цих питаннях. Визначте свої поточні потреби та спробуйте намалювати приблизний контур того, як ці потреби можуть розвиватися в майбутньому. Хороша хостингова компанія повинна мати можливість підтримати вас із збільшенням вашої присутності в Інтернеті.

Втім, ви завжди можете звернутися до нас і розмістити сайт на наших потужностей всього за $100 на рік, отримавши захищений та надійний хостинг, резервне копіювання ваших сайтів та підтримку їх роботи та вмісту.

Зателефонуйте нам: 095-680-8051 098-311-9070

Або напишіть:

E-mail: globalistic@ukr.net

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми Вам зателефонуємо

    Напишіть нам

      Зв'яжіться з нами

        Call Me