Тренди дизайну веб-продуктів у 2021 році

Новий рік означає пристосування до нових тенденцій дизайну, які сформують спосіб використання людьми таких продуктів, як веб-сайти та мобільні додатки. Будьте попереду своїх конкурентів, дізнавшись про тенденції дизайну продукції, які ви можете очікувати в 2021 році.

Скеоморфні конструкції, що відповідають об’єктам реального світу

Це просто означає, що графіка точно відображає об’єкт у реальному світі. Наприклад, програма, яка відтворює звук піаніно, може відображати реалістичні клавіші піаніно на екрані.

Ви не раз бачили скеуоморфні конструкції, але, можливо, ви не замислювалися над тим, чому деякі дизайнери використовують їх. Причини повинні стати більш очевидними в 2021 році, коли люди прагнуть до більш реалістичних взаємодій.

Багато людей втомиться від використання програм із дивовижним дизайном. Вони просто хочуть, щоб калькулятор виглядав як калькулятор! Вони не хочуть кардинально нового підходу до календарів. Вони хочуть на своїх телефонах календарі, схожі на ті, що висять на дверях холодильника!

Анімація інтерфейсу, яка залучає користувачів

Взаємодія з графікою руху може змусити людей почувати себе більш пов’язаними з їх продуктами. Коли люди користуються програмами досить довго, повторювані рухи тренують їхні м’язові спогади. Дія стає вкоріненою частиною користувача, і вони можуть виконувати дії автоматично. Подумайте лише про те, як швидко люди можуть вивчити складні рухи, необхідні для гри у сьогоднішні відеоігри.

Вбудовування більшої кількості графічних зображень у ваші продукти може збільшити час, який люди витрачають на їх використання. Чим більше можливостей для взаємодії ви створите, тим частіше користувачі повертатимуться.

Розширена персоналізація, яка відповідає потребам кожного користувача

Багато мобільних додатків дозволяють користувачам персоналізувати свій досвід, вибираючи кольори, звуки та макети. Розширена персоналізація не вимагає від користувача багато чого робити. Чим більше ваш продукт дізнається про користувача, тим більш персоналізованим він стає.

Розширена персоналізація має дві цілі: змусити користувачів відчути, що продукт розроблений саме для них, і збільшити кількість конверсій.

Для розробнів сайту, вдосконалена персоналізація, ймовірно, означає, що вам потрібно буде створити кілька версій кожної функції. Вам потрібно буде зробити більше роботи, щоб досягти своєї мети. Однак після створення дизайну розробники повинні знайти способи зв’язку з користувачами та вирішити, які адаптації відповідають їхнім потребам. Найчастіше це стосується штучного інтелекту.

Більше 3D, ніж будь-коли раніше

3D-дизайни існують роками. Фактично ми включили його до нашого списку тенденцій дизайну 2020 року. У 2021 році вони, швидше за все, стануть більш досконалими та поширеними.

Дуже мало людей володіють 3D-дисплеями, тому не можна очікувати, що багато дизайнерів створюватимуть справді 3D-зображення. Натомість графічним дизайнерам потрібно використовувати перспективу, рух та оптичні ілюзії, щоб створити вигляд тривимірних зображень на двовимірних екранах.

Ви можете почати з перегляду величезної кількості тривимірних веб-сайтів, які вже заповнюють Інтернет. Ви побачите, що щось таке просте, як зміна точки зору камери, створює ілюзію тривимірного простору. Шаблони та сканування текстур також сприяють ілюзії.

Хоча UXPin не створює справжніх 3D-дизайнів, він може використовувати хмарний інструмент для співпраці з 3D-дизайнерами в режимі реального часу. Таким чином, ви отримаєте основи у своєму 2D-прототипі та зменшите кількість сюрпризів, з якими зіткнуться ваші товариші по команді, коли вони перейдуть на 3D-рендерінг.

Корисна асиметрія

Асиметричний дизайн може створити візуальну ієрархію, яка спрямовує око глядача. Західні читачі, як правило, дивляться на дизайни зліва направо. Це автоматично надає більшої ваги об’єктам з лівого боку екрану. Асиметрія може змінити очікування щодо більш цікавого дизайну, який змушує глядача приділяти більше уваги предмету, який займає більшу кількість місця в правій частині екрана.

Асиметрія також може створити простір для відображення зображень та тексту. Залежно від того, як ви хочете просувати товар, ви можете вибрати більшу частину екрана, щоб продемонструвати зовнішній вигляд товару, або використати текст для опису переваг володіння товаром.

Ще більше матеріального дизайну

Google представив Material Design в 2014 році, і популярність мови дизайну продовжує зростати, оскільки розробники додають більше варіантів іконографії, типографії, руху та взаємодії. Наразі Material Design має сотні піктограм, якими ви можете користуватися в UXPin.

Очікуйте побачити ще більше веб-сайтів та додатків, які використовують Material Design у 2021 році. Підхід до розробки продуктів став настільки вдосконаленим, що для більшості розробників мало сенсу використовувати інші методи.

Дизайн на основі коду

Дизайн на основі коду додає виняткову функціональність веб-сайтам та мобільним додаткам. Багато розробників вважають, що наступним кроком галузі буде досягнення ідеального балансу між дизайном та розробкою.

Тенденція до дизайну на основі коду має багато сенсу, особливо якщо врахувати роль, яку вона може зіграти в DesignOps. Графічні дизайнери могли б знати, як робити привабливі зображення, але вони рідко володіють навичками, необхідними для створення інтерактивних компонентів, необхідних цифровим продуктам, щоб залучити користувачів та пропонувати корисні послуги.

UXPin Merge спрощує дизайн на основі коду для графічних дизайнерів без технічного досвіду. Просте середовище перетягування дозволяє дизайнерам додавати компоненти та функціональність, необхідні їх продуктам, не змушуючи їх писати код. Натомість UXPin Merge генерує код у серверній системі. Якщо розробники хочуть його налаштувати, вони можуть внести невеликі корективи, не пошкоджуючи візуальну привабливість дизайну.

Дизайн на основі коду керуватиме майбутнім розвитку продукту, оскільки він надає членам команди можливість співпрацювати, об’єднувати їх найкращі ідеї та створювати приголомшливі прототипи, які поводяться так, як очікують споживачі. Ви отримуєте більш послідовний продукт без будь-якого різниці між дизайном і виробництвом.

 

 

 

Поділіться з друзями:

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *