Що потрібно знати про просування сайту?

Ви можете мати найкращий продукт у світі, але без ефективної реклами ніхто про нього не дізнається. Тільки те, що ви запустили свій веб-сайт в Інтернеті, ще не означає, що люди будуть його бачити і переходити на ваші продукти/сервіси.

Є кілька способів, які гарантують присутність ваших пропозицій перед очима тих, то їх шукає, але вони коштують грошей. Крім них, є ще й цілком безкоштовні методи просування . Ось що ми радимо щодо просування веб-сайтів, які вам потрібно дотримуватися, щоб тримати свою сторінку актуальною вгорі пошукових систем.

Зосередьтеся на SEO веб-сайту

Перш ніж почати працювати над вмістом вашого веб-сайту, потрібно знати інструменти SEO, які будуть входити в нього. Використовуйте інструмент для планування ключових слів Google, який допоможе вам знайти найкращі ключові слова для вашого нішевого ринку.

Використання правильної стратегії SEO  – ключ та міцний фундамент для подальшого успіху. Не забувайте приділяти увагу на ключовикам з довгими та короткими ключовими словами, оскільки ви можете боротися за класифікацію широкого ключового слова. Також зосередьтеся на ключових словах, які мають низьку конкуренцію та високу частоту пошуку, щоб допомогти вам створювати переконливі публікації в блозі – і вас помітять.

Вибрані ключові слова повинні бути додані до заголовків, вмісту та метаопису. Якщо ви додаєте зображення, не забудьте включити ключове слово у тег заголовка зображення. Просування вашого веб-сайту за допомогою традиційного SEO – це один з найкращих способів отримати природний трафік та вищий рейтинг.

Маркетинг соціальних медіа

Світ соціальних медіа повністю змінив інтернет-маркетинг. Створення облікового запису в соціальних мережах та взаємодія з клієнтами часто є найкращим способом просування веб-сайту. Ви зможете створити зв’язки з клієнтами, і ви зможете отримати миттєві результати через спілкування з ними. Різні облікові записи в соціальних мережах надають бізнесу чудову платформу для реклами свого бізнесу перед потрібною аудиторією. Просування веб-сайтів у акаунтах соціальних мереж може мати брендові переваги. Розгляньте конкурси та роздачі з унікальними цільовими сторінками, щоб отримати нові “лайки” та контактну інформацію з клієнтами. Facebook, Instagram та Twitter залишаються домінуючими силами соціальних медіа на сьогодні для реклами.

Списки пошукових систем

Простий спосіб почати отримувати трафік на ваш веб-сайт за допомогою пошукових систем. Подайте новий вміст у каталоги пошукової системи, такі як Google, Yahoo, Bing тощо, щоб його можна було індексувати. Основні пошукові системи пропонують цю безкоштовну послугу, і ви можете придбати її за допомогою менших каталогів пошукових систем. Це одне з перших, що потрібно зробити для просування веб-сайту, якщо ви додаєте свіжий вміст щотижня.

Брендинг логотипів

Імідж вашого бренду – це те, як люди впізнають вашу компанію. Витратьте деякий час на те, щоб зробити ваш бренд легким для впізнавання та достатньо переконливим, щоб привернути увагу людей. Створіть підпис для свого облікового запису електронної пошти, текстових повідомлень та форумів, що містять URL-адресу вашого веб-сайту. Це прекрасний спосіб змусити людей розпізнати ваш бренд. Важливо створити веб-сайт, зручний для мобільних пристроїв, якщо ви вирішите додати свою URL-адресу до текстових повідомлень та інших варіантів мобільної реклами.

Внутрішні посилання

Один із способів показати пошукові системи, яким ви довіряєте, – це посилання на ваш веб-сайт інших веб-сайтів. Пошукові системи хочуть нагородити вас більш високим рейтингом веб-сайтів, коли вони бачать, що ваш сайт пов’язаний із сайтами вищого рейтингу. Зосередьтеся на створенні посилань, що стосуються читачів, і використовуйте якісні ключові слова або фрази, щоб отримати посилання. Вхідні посилання є важливою частиною світу SEO, але ви повинні бути обережними в їх створенні. Якщо ви робите занадто багато одразу, ваш веб-сайт може бути заборонений у пошукових системах за підозрою у спамі посилань.

Зосередьтеся на якісному контетні

Створення якісного контенту є життєво важливим для вашого веб-сайту та загального рейтингу. Напишіть і опублікуйте саме той оригінальний тест/фото/відео, який інші люди хочуть читати та рекламувати у власних блогах/веб-сайтах та в соціальних мережах. Створюючи блог компанії, використовуйте Google Authorship, щоб допомогти вам покращити видимість. Це пов’яже всі ваші статті разом. Щоразу, коли ви завантажуєте нову статтю в блог, надсилайте нові повідомлення у соціальних мережах.

Використовуйте локальний бізнес Google

Щоб завоювати місцеву аудиторію, подайте свій сайт у Google Local Business. Google не лише надасть ідеї просування веб-сайтів, вони дозволять кожному бізнесу безкоштовно реєструвати свою інформацію. Ви можете додавати фотографії, включати рекламні пропозиції та навіть подавати мобільні оголошення. Значна частина сторінки Google Local Business – це спосіб відображення інформації. Він відображатиметься над іншою частиною звичайної інформації про результати пошуку, предоставляя вашему бизнесу большее присутствие в Интернете. Google также предоставляет указания относительно вашего местоположения, и они позволяют клиентам осуществлять звонки прямо со своего мобильного устройства.

Якщо ви все ще запитуєте, як просувати свій веб-сайт,  звертайтеся до нашої команди і ми підкажемо необхідні кроки для Вашого конктетного випадку просування бізнесу в інтернеті.

Зателефонуйте нам: 095-680-8051 098-311-9070

Або напишіть:

E-mail: globalistic@ukr.net

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Напишіть нам

    Зв'яжіться з нами

      Call Me