Кращі інструменти для перевірки працездатності вашого сайту

Якщо ви вже запустили свій сайт, ваша єдина турбота – це стежити за тим, щоб він працював як годинник. Адже завжди може щось піти не так. І не обов’язково, що це станеться з вашої вини.

Хоча хостинг є автоматизованою системою, цією системою керують такі ж живі люди, як і ви. Так що ніхто не застрахований від падіння свого власного сайту. Навіть кілька годин простою, можуть обернутися для вашого сайту невідворотними наслідками. І чим швидше ви помітите цю проблему, тим більше шансів буде для того, щоб ці наслідки мінімізувати. Звичайно, це не зовсім не означає, що ви повинні сидіти день і ніч перед екраном монітора або смартфона для того, щоб перестрахуватися. Ви можете просто проводити моніторинг сайтів за допомогою спеціальних онлайн інструментів.

Отже, моніторинг сайтів – це процес, що дозволяє будь-якому власникові перевіряти статус свого сайту і отримувати сповіщення в разі, якщо він став недоступний для користувачів.

Використовуючи програмне забезпечення і онлайн інструменти, ви можете перевірити всю необхідну інформацію щодо роботи вашого сайту. Це включає в себе поточний статус, електронні листи, яке приходять відвідувачам у вигляді повідомлень, діаграми для відстеження швидкості сервера і багато іншого.

Причини, чому потрібно проводити моніторинг сайтів:

 • Після вибору інструментів для моніторингу сайтів, які відповідає вашим вимогам, ви можете не турбуватися про свій сайт і присвятити всі зусилля зростаючому бізнесу, проекту або компанії.
 • Отримуйте оповіщення про падіння сайту на вашу електронну адресу для того, щоб негайно зв’язатися з провайдером.
 • Переконайтеся, що ваш сайт знову доступний і будьте спокійні. Вам більше не потрібно штурмувати двері хостинг компанії для того, щоб дізнатися як йдуть справи з вашим сайтом. Як тільки сайт відновить роботу, ви отримаєте відповідне повідомлення на електронну пошту.

Сьогодні ми розповімо про кілька корисних безкоштовних програм, що допоможуть Вам стежити за станом вашого сайту.

Monitis

Monitis також є програмним забезпеченням для моніторингу роботи і відвідуваності сайтів. У вартість входить 15-денна пробна версія. Використовуючи цей інструмент, ви можете відстежувати продуктивність одного сайту. Код сайту перевіряється кожні 30 хвилин автоматично. Автоматичні попередження також супроводжуються звітами про час успішної роботи сайту / інформацією та часом, протягом якого сайт або його сторінка перебували в неробочому стані.

Monitis включає в себе:

 • повний моніторинг і аналітика;
 • хмарна система зберігання даних;
 • перегляди в режимі реального часу;
 • миттєві оповіщення;
 • історія моніторингу сайтів.

Inspiring

Inspiring надає безкоштовні миттєві повідомлення і докладні звіти про всі речі, які відбуваються на вашому сайті. Цей інструмент відмінно працює як на невеликих сайтах, так і на добре зарекомендували себе корпоративних сайтах. Для установки інструменту потрібно кілька хвилин, після цього ви зможете отримувати миттєвий моніторинг в режимі реального часу і попередження, коли щось піде не так.

Inspiring включає в себе:

 • миттєві оповіщення про припинення роботи сайту;
 • моніторинг в режимі реального часу;
 • моніторинг помилок сайту і сервера, інше.

Happy Apps

Ця служба моніторингу сайтів буде ідеальним рішенням для тих, хто працює з додатками. Якщо вам потрібно завжди попереджати про поточний статус додатка, його продуктивності і можливі проблеми, то Happy Apps – це саме те, що вам потрібно. Він підтримує рекордну кількість типів перевірок. Таким чином, як тільки ви запустите настройку, ви зможете контролювати ряд перевірок, включаючи бази даних, обмін повідомленнями, сервери додатків, призначені для користувача перевірки і т. Д.

Happy Apps включає в себе:

 • групування і моніторинг програм та IT систем з використанням сервера і баз даних;
 • перевірка та моніторинг ряду систем, включаючи DB, MQ, сервери додатків, веб сервери;
 • миттєвий перегляд проблем і збоїв;
 • повідомлення.

Uptime Doctor

З Uptime Doctor ви можете одночасно контролювати до 5 веб-сайтів. Інструмент контролює ваші сайти в режимі 24/7. Всякий раз, коли виникають проблеми або знайдені помилки на сайтах, ви будете отримувати сповіщення по електронній пошті, SMS і push-повідомленнями через додатки iOS і Android.

Uptime Doctor включає в себе:

 • моніторинг продуктивності сайтів;
 • підтримка декількох протоколів;
 • повідомлення про припинення роботи сервера;
 • технічна підтримка;
  безкоштовне усунення неполадок.

Незалежно від того, це ваш перший сайт, або у вас вже є добре налагоджений онлайн бізнес, вам потрібно знати про продуктивність вашого сайту. Кожен раз, коли падає швидкість сайту, або з’являються збої в роботі сторінок, ви втрачаєте клієнтів і потенційний дохід. Щоб цього не сталося, використовуйте будь-які з цих безкоштовних і преміум сервісів моніторингу сайтів, і будьте в курсі того, що відбувається 24/7.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми Вам зателефонуємо

  Напишіть нам

   Зв'яжіться з нами

    Call Me