Google зробив пошукові сніпети коротше

У середині травня 2018 року в Google повідомили, що тепер сніппети в результатах пошуку стали коротшими. Такою інформацією в своєму Twitter-акаунті поділився співробітник Google Денні Салліван, відповідаючи на питання одного з користувачів даного сервісу мікроблогів. У своєму повідомленні Денні Салліван також вказав, що у сніпетів в Google взагалі немає фіксованої довжини.

Раніше, в грудні 2017 року, в Google повідомляли, що довжина пошукових сніпетів була збільшена, і, за даними інструменту моніторингу SERP RankRanger, для десктоп-пристроїв вона становила близько 300 символів або трохи більше. Тепер же, як підтвердив Салліван, середня довжина фрагментів стала менше, втім, все одно вона залишилася більшою, ніж була до змін в грудні.

У зв’язку з повідомленням Денні Саллівана багатьох веб-майстрів зацікавило питання про те, чи потрібно тепер оптимізувати довжину метаописів для сторінок сайтів, щоб вона відповідала новим вимогам Google. Як пояснили представники даної пошукової системи, це зовсім не обов’язково, оскільки на сьогоднішній день багато сніппети формуються динамічно і не завжди для них береться саме вміст метаописів.

Правда, разом з тим в Google заявили, що працювати з метаописів сторінок сайтів все ж потрібно – для кращого контролю над сниппета.

Поділіться з друзями:

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *