7 причин, чому ми радимо вдосконалити Ваш веб-сайт для ведення малого бізнесу на WordPress

Ваш веб-сайт служить цифровим магазином для вашого бізнесу. Якщо він не виглядає привабливим, повільно завантажується або навіть позбавлений мобільної версії для смартфонів та планшетів,  – ви закономірно втрачатимете клієнтів.

Сьогодні все більше власників малого бізнесу покладаються на свій веб-сайт, щоб залучити постійний потік потенційних клієнтів та донести широкій аудиторії інформацію про те, що вони пропонують.

Однак, коли мова йде про розробку та розробку веб-сайту, більшість з тих самих власників малого бізнесу думають, що їм не потрібні всі ці модні прибамбаси та дизайнерські штучки, які мають великі підприємства.

Якщо Ви думаєте так само, то з впевненістю повідомляємо, що ви помиляєтесь. Чому? Знайомтеся з WordPress.

WordPress – це «система керування вмістом» вашого веб-сайту, здатна з легкістю створювати та систематизувати всі сторінки та носії, які ви завантажуєте. Зупинимося на його перевагах.

1. Ви зможете почати використовувати свій веб-сайт як блог.

Якщо ви використовуєте окремий веб-сайт для розміщення свого блогу або, що ще гірше, не маєте жодного блогу (принаймні, ще), перехід вашого сайту на WordPress швидко вирішить цю проблему. Програма неймовірно проста в управлінні (додавання нових сторінок/публікацій буквально займає кілька секунд), але це ідеальна платформа для ведення блогів про ваш малий бізнес.

2. WordPress постійно оновлюється, забезпечуючи безпеку та захищеність ваших даних.

З миттєвими оновленнями ви можете бути впевнені, що безпека вашого веб-сайту завжди оновлюється та узгоджується з найкращою, найновішою політикою. Хоча деякі інші системи керування вмістом можуть вимагати від вас, щоб ви вручну перевіряли наявність оновлень або можуть бути уповільнені при виконанні технічного обслуговування, WordPress виконує цю роботу за вас.

3. WordPress постійно вдосконалюється.

«Відкритий ресурс» означає, що розробники можуть вносити оновлення до програмного забезпечення WordPress у вигляді плагінів, тем та оновлень. Система постійно вдосконалюється та покращується, і нове доповнення не коштує вам відсотка. Ви можете скористатися усіма перевагами цих покращень, не плативши за них.

4. Зручність для проведення успішної SEO кампанії.

SEO – оптимізація пошукової системи – ідея зробити ваш веб-сайт більш доступним для пошуку за допомогою пошукових систем, до прикладу Google і Yahoo. WordPress пропонує шляхи для власників бізнесу оптимізувати свій сайт у найлегші можливі способи. Вже є кілька плагінів, наприклад Yoast SEO, який крок за кроком показує вам яке місце займає вміст вашого сайту і де є можливість його покращити для кращої індексації в мережі.

5. Система WordPress не новачок.

Вже близько десяти років, як CMS WordPress розвивається і завойовує впевнене лідерство на ринку. У той час як і будь-яка CMS, вона не є ідеальною,  – вона позбавлена багатьох проблем. Протягом років, веб-інженери встигли виправити ці маленькі недоліки і поліпшити  систему в нескінченну CMS, яку люблять всі рівні веб-розробників.

6. Кодування для WordPress є стандартним для будь-якого веб-розробника.

Часто трапляється так, що власники бізнесу наймають веб-розробника, який створює складний веб-сайт, яким ніхто інший не може керувати. Це все добре в випадку якщо ви велика компанія і  якщо вам ніколи не доведеться змінювати свій веб-сайт чи веб-розробника. Однак в нас час це велика рідкість і багато хороших інтернет-ресурсів приходиться створювати з нуля через заплутаний код колишніх веб-розробників.

7. Маючи веб-сайт WordPress, ви потрапляєте у хорошу компанію.

WordPress  контролює сьогодні понад 60% всіх веб-розробок на базі всіх CMS. Його можливості виходять далеко за межі основних; і деякі з найбільших компаній у світі використовують WordPress для керування своїми сайтами.

Отже, WordPress відмінно підходить для малого бізнесу, це універсальне та відносно дешеве рішення, на ньому є все необхідне для створення візуально приємного, повнофункціонального, масштабованого веб-сайту, а також пропонує нескінченні можливості, якщо ваш бізнес або бюджет виростуть з часом.

Поділіться з друзями:

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *