Чому дизайн сайту такий важливий?

Якщо Ви думаєте, що дизайн сайту – це щось вторинне і не варте значної уваги під час розробки, то спробуйте провести простий тест: подумайте про тему, за якою вам потрібна інформація, погугліть її та натисніть на результат, який вказує на відповіді, які ви шукаєте. Скільки часу вам знадобиться, щоб знайти потрібну інформацію на цьому сайті? Швидко та легко чи складно? Чи очевидно, як вам орієнтуватися на цьому сайті та як ви можете перейти в інший розділ?

Якщо ви швидко та легко знаходите те, що шукаєте, це означає, що дизайн сайту добре продуманий та інтуїтивно зрозумілий. Ця інтуїтивність є результатом кількох особливостей, які полегшують навігацію користувачів під час відвідування сайту, про що докладніше буде розказано нижче.

Дизайн веб-сайту є важливим, оскільки він безпосередньо впливає на те, скільки часу потрібно користувачеві, щоб знайти те, що він шукає. Якщо це складно і втомлює, користувач здасться та спробує щастя на іншому сайті – а це втрачена можливість. Хороший дизайн буде простий для розуміння та навігації, допомагаючи потенційним клієнтам знайти те, що вони шукають, і водночас наближаючи вас до укладання нової угоди.

Естетика

Одне можна сказати точно: сайт має виглядати добре! У той же час не менш важливо, щоб дизайн був продуманий з урахуванням функціональності, а не жертвував нею лише заради зовнішнього вигляду. Дизайн повинен забезпечувати перехід від ключових точок до другорядних точок ділянки. Цього можна досягти за допомогою чітко визначених просторів, типографіки та кольорів. Зображення та кольори можуть бути використані для того, щоб зацікавити користувача. Сучасний та професійний зовнішній вигляд одразу ж викличе довіру у клієнтів. Можливості безмежні, але пам’ятайте, що гарний дизайн створює довіру та сприяє переходу користувача від простого відвідувача до нового клієнта.

Організація

Як і в магазині, все на сайті має бути розташоване у логічному порядку, допомагаючи відвідувачеві легко знайти те, що він шукає. Навігаційне меню сайту має займати логічне та послідовне місце на кожній сторінці. Необхідно розуміти, яка частина контенту є головною темою сторінки, а яка – другорядною, це розмежування досягається розміром та розміщенням. Весь вміст сторінки повинен мати певну мету. Враження створюється всього за кілька секунд, і якщо організація та макет не мають сенсу, відвідувач піде.

Виділятися

Сайт повинен містити певні елементи, які виділяють його на тлі інших, щось, що притягує погляд. Інтернет – це візуальне середовище, тому важливо приділяти велику увагу дизайну та структурі. Професійний веб-дизайнер завжди допоможе отримати візуальну перевагу перед конкурентами.

Висновки, зроблені на підставі вищенаписаного

Дизайн сайту впливає на рішення користувача залишитися та почати діяти чи піти та здатися – все просто. Він повинен викликати довіру, мати сенс і дозволяти відвідувачам швидко і легко знаходити те, що вони шукають – все це допоможе вам досягти поставленої мети.

Звичайно, сайт має не лише зовнішній вигляд – такі речі, як правильне програмування, використання веб-стандартів або крос-платформна сумісність (мобільні, планшети, ПК) не менш важливі – але це речі, про які користувачам не потрібно турбуватися, адже це робота веб-розробник.

Пам’ятаючи про пункти, викладені в цій статті, витратите кілька хвилин на аналіз власного сайту і подумайте, чи він ефективно служить вашим цілям. Якщо ні, то, можливо, зараз саме час зв’язатися з нами:

тел.: 095-680-8051; 098-311-9070;

е-mail: globalistic@ukr.net

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми Вам зателефонуємо

    Напишіть нам

      Зв'яжіться з нами

        Call Me