Нова функція Instagram розлютила користувачів

Користувачі Instagram розкритикували оновлення додатка, в результаті якого рекомендовані записи стали відображатися в основній стрічці.

Завдяки нововведенню сервіс показує фото, які, як правило, оцінили друзі користувача. За задумом розробників, такі публікації мають сподобатися і господареві аккаунта. При цьому відрізнити такий контент можна тільки по спеціальному маркуванню.
Незважаючи на те що Instagram зберіг можливість тимчасового відключення функції, оновлення викликало хвилю негативу в соцмережах. Користувачі зажадали скасувати зміни, а заодно і повернути можливість переглядати записи в хронологічному порядку.

“Кому це насправді потрібно? Кому?” – обурювився один з них. “Усі публікації, які висвітилися в моїй стрічці цього ранку, були зроблені як мінімум три дні тому. Але, звичайно ж, давайте додамо ще й функцію” рекомендований “. Алгоритми соцмереж стають гірше з кожною хвилиною”, – пишуть люди.

“Я просто хочу, щоб в моєму Instagram все було в хронологічному порядку і не було ніяких” рекомендованих записів “. Дуже дратує”, –  ще один з типових записів на цю тему.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми Вам зателефонуємо

    Напишіть нам

      Зв'яжіться з нами

        Call Me