Названо список найбезглуздіших гаджетів року

Експерти порталу Engadget склали список найбільш непотрібних гаджетів року.

У їх число ввійшла соковижималка Juicero. Пристрій вартістю 400 доларів (спочатку розробники хотіли отримати за нього 700) зроблено для того, щоб вичавлювати сік з пакетів з фруктовим пюре, але не з будь-яких, а з тих, що виробляє та ж компанія. Однак незабаром після тестування з’ясувалося, що сік з цих контейнерів без особливих проблем можна вичавлювати і руками.

Є в списку і декілька “розумних” пристроїв. Наприклад наручний годинник від компанії LG, який експерти вважають марним через те, що гаджет не може пропрацювати без підзарядки і доби.

У рейтингу також значиться “розумна бейсболка” з Bluetooth-динаміком і вбудованим мікрофоном. Передбачається, що власник такого головного убору зможе слухати музику і розмовляти по телефону, наприклад, під час пробіжки. Коштує таке чудо техніки в районі 130 доларів.

Розчарував оглядачів і “розумний” голосовий помічник Bixby від Samsung – який не зміг адекватно реагувати навіть на самі прості команди користувачів.

Одним із найсмішніших гаджетів року експерти визнали звукову маску Hushme. Пристрій заглушає голос користувача під час розмови по телефону, щоб оточуючі люди не чули особисті розмови або не турбувалися через шум. Проблема в тому, що з боку пристосування виглядає як великий кляп, і людина в цій масці виходить дуже схожим на кінолиходія.

До того ж на заглушку користувач може поставити “дихання Дарта Вейдера” (героя “Зоряних воєн”), щоб образ виглядав ще смішніше.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми Вам зателефонуємо

    Напишіть нам

      Зв'яжіться з нами

        Call Me