Створення сучасного сайту е-комерції

Плануєте розпочати свій бізнес в Інтернеті чи відчуєте, що ваш веб-магазин потребує вдосконалення? Ми розвиваємо інтернет-магазини, беручи до уваги їх подальше просування (SEO-просування, інтернет-маркетингові технології) з урахуванням ефективних продажів.

Пам’ятайте! Сайт – тільки інструмент і платформа для ваших майбутніх продажів в інтернеті,так само як і фізичний магазин. І хоча дизайн вивіски, розташування, зручність та ціни на товари  – це важливо, в сучасному світі без просування інтернет-магазину, на перших  порах досягнути задовільного потоку клієнтів буде вкрай важко, навіть важче ніж знайти дорогу до невідомого вам закладу в реальному житті. Адже в житті ви завжди можете натрапити на нього випадково.

Розробка інтернет-магазину – складний процес, що передбачає вивчення специфіки кожного бізнесу окремо. Перш ніж ми перейдемо до розробки вашого сайту, наші аналітики ретельно вивчать сферу бізнесу, діяльність вашого конкурента, визначать цільову аудиторію та складуть список “переваг та недоліків”, знайдених на сайтах ваших конкурентів, і як тільки ця інформація буде зібрана, ми зробимо нашу найкращу пропозицію з найефективнішими функціональними та маркетинговими “трюками”, які можна використовувати на вашому сайті. На основі цієї інформації менеджер проекту зробить комерційну пропозицію та видасть технічні характеристики.

Пропозиція унікальних дизайнерських рішень для кожного замовника – один із ключових напрямків нашої діяльності. Веб-студія Globalistic пропонує оригінальні концепції для інтерфейсу користувача вашого веб-магазину. Процес проектування базується на новітніх технологіях розробки інтерфейсу та керування сторінками. Цей підхід допомагає успішно поєднувати практичні та естетичні аспекти веб-проекту. Перегляньте наші розроблені в даний час веб-магазини в нашому портфоліо.

Дружній інтерфейс веб-магазину допомагає користувачеві максимально використати всі функції та функції веб-ресурсу. Швидке завантаження сторінки в будь-який браузер допоможе вам залучити кожного потенційного клієнта та заощадити його час за допомогою швидкого пошуку та навігації по сайту.

 

Поділіться з друзями:

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *