Сім принципів розробки ефективного дизайну для сайту від Globalistic

Сьогодні всі ми витрачаємо багато часу на читання новин в Інтернеті, навігацію по веб-сайтах та використання веб-програм. У деяких випадках наш досвід в Інтернеті – це не найкраще, що ми могли б мати.

І все це через поганий дизайн, який не враховував досвід користувача. Неважко дивитись здалеку та помітити ці помилки, але це трохи складніше, коли ви керуєте проектом.

Як дизайнерам, ми зобов’язані створювати дизайн із чудовим досвідом роботи. І це не просто.

Ось деякі кращі практики для Globalistic для наших веб-проектів.

Дизайн повинен концентруватися на досвіді користувачів
Отримання досвіду веб-сайту запам’ятовується навіть більше ніж сам веб-сайт. Користувачі часто забувають дані та найважливіші моменти вмісту, але вони запам’ятають відчуття відкористування ресурсом. Це працює в рекламі, чому б не використовувати його в веб-контенті?

Графіка, макет, текст та інтерактивні елементи працюють синергетично, щоб надати користувачам досвід, а не просто  інформацію. Globalistic дизайн – це послідовна частина веб-роботи.

Важливо, щоб ваша сторінка виділялася з великої кількості веб-сайтів та інформації в Інтернеті. Сучасні веб-сайти містять більше візуальних та інтерактивних якостей щоб допомогти їм виділятися у висококонкурентному світі.

Веб-сайти “скануються”, не читаються
Необхідно, щоб ваш веб-сайт хотілося переглянути, оскільки люди не читають веб-сайти, вони сканують їх. Інфографіка та візуальні ефекти стали обов’язковими для всіх, хто намагається передавати вказівки чи дані.

Зробіть вашу сторінку доступною для сканування, це зацікавить вашу аудиторію. Більшість сканує вміст на щось, що вражає їх, а потім переходять на читання, коли хочуть дізнатися більше.

Користувачі прагнуть ясності та простоти
Протягом перших секунд користувачі оцінюють дизайн веб-сайту, тому вам потрібно вирішити, що ви хочете зробити, і зробити це очевидним. Не ускладнюйте пошук кнопок дій. Візуально зосередьте увагу на основній клавіші та на більшості кнопок на домашній сторінці.

Крім того, надання користувачам чіткого, послідовного дизайну є простішим. Тоді вони можуть знати, чого чекати, коли ви повторно використовуєте кольори, поведінку та естетику, що зменшує потребу в їх з’ясування інтерфейсу. Коли користувачі знайомі з деякими аспектами дизайну, це робить процес більш чітким та простішим у використанні.

Рівновага між творчим та практичним підходами
Творчість із стандартизованими моделями може зробити ваш інтерфейс важким і не сприяти юзабіліті.  Творчість та юзабіліті повинні мати рівновагу. URL-адреси, кнопки та розташування навігації повинні зосереджуватися на зручності використання, а вже потім дизайном. Найкраще зосередити увагу на їхньому макеті без урахування дизайну, а потім додавати креативні елементи.

Вивчіть аудиторію сайту
Перш ніж створювати веб-сайт або додаток, ви повинні мати правильне уявлення про аудиторію. Як найкраще оформити інтерфейс ви дізнаєтеся саме у них.

Отримавши чітке уявлення про аудиторію вашого веб-сайту або додатка, ви зможете дізнатись про їхні потреби та бажання. Рішення конкурентів можуть підкинути вам деякі ідеї про те, як це було зроблено. Зверніть увагу на кольори, макет, стиль та функції конкурсу.

Коли ви визначили свою аудиторію, не забудьте включити їх відгуки у свій дизайн. Враховуючи, що зворотній зв’язок із кінцевим користувачем є надзвичайно цінним.

Візуальна ієрархія
Виклавши найбільш важливі елементи інтерфейсу, виділіть їх, щоб користувачі зосередили увагу на них. У дизайні є багато способів виділення  речей, але найефективнішим є його більший розмір, ніж на екрані.

Щоб зробити щось центральним пунктом – зробіть його більшим, ніж іншіелементи це те, як кілька веб-сайтів досягають неможливості ігнорування кнопки продажів або кнопки “натисніть тут”.

Якість користувацького досвіду
В основі є шість правил, що ви надаєте клієнту:

  • Корисно. Вміст має бути оригінальним та виконувати потребу;
  • Використовується. Сайт повинен бути легко знайти;
  • Бажано – Елементи дизайну приносять емоцію та вдячність;
  • Інтерактивно – вміст має бути локалізованим і доступним для серфінгу навіть за межами міста з мобільних пристроїв;
  • Переконливо – Користувачі повинні довіряти  інформації, яку ви їм постачаєте.

Висновки
Користувачам потрібно мати емоційний зв’язок із досвідом використання вашого продукту. Якщо ви просто створюєте інтерфейс, а не досвід, у вас є обмежений шанс отримати наступне, що вам потрібно зробити ваш продукт успішним. Користувальницькі інтерфейси повинні бути прості в навігації, прості у використанні та створені за допомогою відповідних кольорів та шрифтів для вашої аудиторії.

 

 

Поділіться з друзями:

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *