Що таке SEO оптимізація сайту і для чого вона необхідна

Багато людей, вперше створюючи сторінку для свого бізнесу, не усвідомлюють, що готовий сайт  – це тільки інструмент для вашої присутності в мережі, так само фізичний магазин – інструмент для торгівлі. Чи будуть продаватися ваші послуги/товари відповідь дасть маркетинговий аналіз ваших продуктів. В інтернет-маркетингу ж, першочерговим необхідним завданням для закріплення вашої присутності в мережі є оптимізація пошукових систем (SEO).

Незалежно від того, що ви запускаєте новий продукт, створюєте веб-сторінку для своїх товарів та послуг, або розпочали роботу з дропшипінгом, коли ви намагаєтесь продавати в Інтернеті, ви маєте вирішити важливу проблему: як змусити клієнтів знайти ваш магазин?

Люди, які знаходять ваш інтернет-магазин у пошуковій системі, ймовірно, шукають товари, такі як ваші, тому вони швидше щось купують. Ви можете використовувати оптимізацію пошукових систем, щоб поліпшити рейтинг пошукових систем для вашого магазину та допомогти клієнтам знайти вашу продукцію чи послуги.

Простими словами  – SEO-оптимізація сайту – це дії, спрямовані на те, щоб сторінки товарів показувалися в топ-10 видачі пошуковика. Маркетингові дослідження контекстної реклами в інтернеті з’ясували, що тільки 4,8% користувачів доходять до другої сторінки Googl’а. До третьої – всього 1,1%. Напевно, тому говорять, що «труп найнадійніше заховати на 3 сторінці Google».

Коли ми розпочинаємо SEO-просування сайту, спочатку ми аналізуємо та визначаємо цінні для вашої продукції/послуг ключові слова, які найчастіше шукають ваші потенційні клієнти, потім налаштовуємо ключові фрази, для того щоб при пошуку Google вказував на ваш сайт.

Організація і структура сайту та його SEO впливає на рейтинг в пошукових системах. Не кажучи вже про те, що труктура також впливає на досвід ваших відвідувачів (user experience).

Простіше кажучи: вам потрібно організувати сайт так, щоб товари на ньому було легко знайти і відвідувачам, і пошуковику. Це не так просто, як здається.

По мірі того, як ви додаєте і видаляєте товари і категорії, структура сайту швидко ускладнюється. Якщо у вас вийде правильно побудувати структуру з самого початку, ви заощадите купу часу на майбутнє.  Простоту часто недооцінюють. Переконайтеся, що структура вашого сайту проста, але в той же час її легко масштабувати зі зростанням магазину.

Наші спеціалісти допоможуть вам створити оптимальний по структурі сайт на підібрати найбільш актуальні ключовики для пошукових систем.

Зателефонуйте нам: 095-680-8051 098-311-9070

Або напишіть:

E-mail: globalistic@ukr.net

Поділіться з друзями:

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *