• SEO і просування сайтів

  Оптимізація і просування сайтів в мережі Інтернет
 • Ваш сайт на першій сторінці пошуку

  Просування сайту в Google

SEO оптимізація від 100 $

Комплексні рішення по просуванню веб-сайтів за розумною ціною!

SEO (Search Engine Optimization) – комплекс робіт з метою збільшення відвідуваності сайту за рахунок його високої видимості (індексації) в пошукових системах (Google, Yandex та інших). Це першочергове завдання при розробці будь-якого Інтернет проекту, якщо його повинні побачити люди. В іншому випадку він буде просто лежати мертвим грузом на необмежених просторах віртуального простору.

Базова SEO оптимізація входить у вартість робіт при розробці сайту нашою компанією. Ми також надаємо послуги пошукового просування і постійної SEO підтримки, входить у вартість адміністрування сайтів і означає постійне оновлення мета контенту.

Дієві рішення, орієнтовані на Ваш результат

Дієвий інтернет-маркетинг

Ми залучимо клієнтів на ваш сайт, змусивши Ваші інвестиції окупитися. З нашою допомогою інтернет для Вас стане інструментом продажів і каналом бізнес-комунікації.

Копірайт і написання цільових текстів

Кожне слово на сайті - на вагу золота. Ми напишемо якісні дієві тексти, статті та мотивуючі гасла - все це входить в супровід сайту.

Налаштування реклами і SEO

Повністю наповнений сайт готовий до запуску та налаштування Google Analytics і Google AdWords, базової SEO-оптимізації сайту, налаштування реклами Facebook і інших соціальних мережах за бажанням.

Цільовий консалтинг Вашого бізнесу

Слушними порадами ми допоможемо вашому бізнесу в інтернеті набрати потрібні обороти. При бажанні навчимо ваших співробітників налаштування реклами та ведення соціальних мереж.

Чому ми?

Чому потрібно замовити SEO у нас

Таргетинг
Таргетинг
100%
Консалтинг
Консалтинг
100%
Окупність
Окупність
100%
Гарантія
Гарантія
100%

Телефонуйте нам вже сьогодні

Вам необхідно просування сайту? Замовляйте, не втрачайте час даремно

Ціна на SEO та просування сайтів

Базова SEO оптимізація входить у вартість робіт при розробці сайту нашою компанією. Ми також надаємо послуги пошукового просування і постійної SEO підтримки, входить у вартість адміністрування сайтів і означає постійне оновлення мета контенту.

Пошукова оптимізація сайту (SEO) - від 2000 грн.

Наші фахівці проведуть детальний аудит коду і контенту сайту, а також аналіз конкурентного середовища в пошукових системах. На основі отриманих даних вносяться корективи, налаштовується робота кожної сторінки. Якщо цього не зробити, пошуковим системам буде важко знайти Ваш сайт, і навіть якщо його знайдуть, він виявиться далеко не на перших сторінках пошуку по потрібних запитах.

Пошукове просування сайту - від 100 $ в місяць

Якщо Ви хочете побачити свій сайт на першій сторінці пошуку по ключових запитах, обов'язково потрібно проводити пошукове просування . Сучасні пошукові системи аналізуючи Інтернет ресурси враховують сотні, якщо не тисячі, різних факторів. Але, одним з найважливіших залишається індекс цитованості сайту, який залежить від кількості і авторітeтності ресурсів, що містять посилання на Ваш сайт у всесвітній віртуальній мережі. Отже, пошукове просування - це комплекс робіт для збільшення посилальної маси на Ваш сайт з авторитетних тематичних джерел, їх підтримка, аудит і супутні роботи.

Наші контакти

Ми завжди на зв'язку!

Телефонуйте вже сьогодні

Закарпатська область, Ужгород

вул. Августина Волошина, 19

(3 поверх)

+38 098 311 90 70

globalistic@ukr.net

 • Вгору
 • Просування сайтів
 • Чому ми?
 • Наші переваги
 • Телефонуйте нам
 • Ціна
 • Контакти