Оптимізація сайту – запорука успішного розвитку проекту

Всі власники онлайн-майданчиків, що реалізують товари і послуги в інтернеті, стикаються з таким поняттям, як SEO-оптимізація, адже тільки комплекс робіт по зовнішньому і внутрішньому просуванню дозволяє збільшити відвідуваність веб-ресурсу, підвищити число заявок і продажів, підняти проект на лідерські позиції в результатах пошукової видачі, забезпечити прибуток і успішність компанії.

Чому розкрутка сайту так важлива, з яких етапів вона складається, як знайти досвідчених і кваліфікованих фахівців, яким можна довірити роботу над своїм «дітищем» – читайте далі.

Оптимізація електронного ресурсу під пошукові системи – це найефективніший спосіб залучення клієнтів, нарощування авторитету компанії. Без комплексу робіт по розкрутці не обійтися для онлайн-магазину. Якби можна було співвіднести цей процес з реальним  торговельний майданчиком, він би включав рекламні акції і кампанії, облаштування центру, формування асортименту, пошук кваліфікованих консультантів і інші заходи, які відображаються на кількості продажів, становище фірми в списку конкурентів, успішності і прибутковості.

Основною причиною для СЕО-просування є той факт, що більша частина відвідувачів ресурсу (до 80%) приходить через пошукові системи. І місце в ТОПі – гарантія, що потенційний клієнт вибере для покупки саме ваш майданчик. Якісна оптимізація дозволить мати ефективний, продуктивний і функціональний сайт, лідера серед ідентичних компаній, з якого неможливо піти без покупки.

Оптимізація складається з двох етапів.

Перший – внутрішня. Даний процес включає такі заходи, як:

  • аналіз роботи ресурсу, моніторинг діяльності конкурентів, пошук помилок і складання стратегії по розкрутці;
  • створення семантичного ядра і інформативних унікальних статей з рівномірним розподілом ключових одиниць, наповнення сторінок;
  • підвищення функціональності і продуктивності майданчика;
  • переключення посилань сторінок веб-ресурсу;
  • формування і правильне використання мета тегів.

Зовнішня оптимізація забезпечує підвищення авторитетності бренду, залучення потенційної аудиторії, формування у неї довіри до компанії. Включає написання інформативних корисних текстів, розміщення прес-релізів, закупівлю посилань і реєстрацію в каталогах, рейтингах, тощо. За допомогою даних етапів збільшується число заявок, дзвінків і продажів.

До речі, ви завжди можете замовити професійне SEO у нас.

 

Поділіться з друзями:

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *