Globalistic logo
 • Корпоративний сайт

  Розробка і створення корпоративного порталу
 • Enterprise portal

  Індивідуальний дизайн і рішення для конкретних цілей і особливостей Вашої компанії в інтернеті

Корпоративний сайт під ключ від 300$

Корпоративний портал - це найкраще рішення для комплексного представлення Вашої компанії і її продукції широкої онлайн-аудиторії!

Корпоративний сайт або Бізнес сайт – це прекрасний інструмент, який дозволяє ефективно рекламуватися і вести справи в мережі Інтернет.

Це динамічний сайт, який крім базової інформації про Вашу компанію містить каталог продукції або послуг, новини компанії та інші спеціальні модулі.

Це ідеальне рішення для компаній, які надають широкий спектр послуг та товарів. Функціонал такого сайту дозволить детально розповісти про компанію, а також максимально взаємодіяти з користувачами сайту.

Презентабельний корпоративний сайт максимально представить Ваш бізнес. Його можна адаптувати практично під будь-які цілі. Вам просто потрібно вибрати найбільш пріоритетні завдання, а ми допоможемо вам в цьому.

Дієві рішення, орієнтовані на Ваш результат

Створення прототипу бізнес-сайту

Проаналізувавши специфіку Вашого бізнесу та конкурентне середовище, ми розробляємо потрібну структуру продаючого сайту, в залежності від обраного пакета послуг і відповідно до Ваших побажань.

Якісний і сучасний дизайн

Ми підбираємо точний дизайн і якісну верстку для майбутнього сайту. Дизайн і верстка перевіряються на швидкість завантаження і зручність перегляду на різних дисплеях і мобільних пристроях.

Інтеграція з веб-сервісами

Інтеграція з популярними сервісами необхідними для автоматизації процесів вашого онлайн-бізнесу: маркетплейси, сервіси оплати, служби доставки, облікові системи, CRM і багато інших.

Налаштування реклами і SEO

Повністю наповнений сайт готовий до запуску та налаштування Google Analytics і Google AdWords, базової SEO-оптимізації сайту, налаштування реклами Facebook і інших соціальних мережах за бажанням.

Чому ми?

чому потрібно замовляти бізнес-сайт у нас

Адаптивний дизайн
Адаптивний дизайн
100%
Таргетинг
Таргетинг
100%
Гарантовані продажі
Гарантовані продажі
100%
Обслуговування
Обслуговування
100%
SEO (оптимізація)
SEO (оптимізація)
100%
Просування корпоративного сайту
Просування корпоративного сайту
100%

Дзвоніть нам сьогодні

Хочете продаючий сайт? Замовляйте, не втрачайте час даремно

Переваги і ціна корпоративного сайту

Ми пропонуємо кращі корпоративні рішення для вашого бізнесу за розумною ціною

PUBLIC RELATIONS. Бізнес-сайт дозволяє вибудувати повноцінну двосторонню комунікацію з різними групами громадськості і Вашою компанією.

РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ. Прямий контакт з клієнтами. Показ тільки цільової аудиторії – ваших потенційних клієнтів і партнерів.

АДАПТИВНИЙ ДИЗАЙН. На нашому інтернет-сайті зручно купувати навіть з мобільних пристроїв. Перші продажі покривають витрати на всю маркетингову компанію.

ВИСОКА КОНВЕРСІЯ. Завдяки наочності і вигідній подачі пропозиції/продукту, продажі в інтернет-магазині досягають до 30% від числа відвідувань сайту.

БАГАТОЗАДАЧНІСТЬ. Корпоративний сайт може працювати над безліччю завдань: підвищення іміджу, розширення географії продажів, залучення інвестицій або дослідження переваг споживачів.

АНАЛІТИКА. Ви можете відстежувати практично кожну дію відвідувача на сайті, проаналізувати ефективність вкладення кожної копійки, витраченої на онлайн-рекламу того чи іншого товару і будувати на цих даних свою маркетингову стратегію.

Корпоративний сайт на стандартному шаблоні - ціна від 300 у. о.

✎ Установка CMS і шаблону сайту.
✎ Створення відповідних пунктів меню, блоків, слайдів.
✎ CMS * - повнофункціональна система управління сайтом - можливість самостійно додавати статті, категорії, новини і інший контент.
✎ Фотогалереї, пошук, форма «зворотного зв'язку», карти Google і ін.
✎ Базова SEO оптимізація (META контент, Ключові слова та фрази).
✎ Адаптивний дизайн для портативних і мобільних пристроїв (телефонів, смартфонів, планшетів і т.д.), адаптація під всі розміри моніторів.
✎ Соціальні програми - лайкбокси (Facebook та ін.).
Термін виконання: 5 - 10 робочих днів.

Корпоративний сайт з індивідуальним дизайном - ціна від 400 у. о.

✎ Розробка та затвердження індивідуального дизайну.
✎ Верстка унікального шаблону.
✎ CMS * - повнофункціональна система управління сайтом - можливість самостійно додавати статті, категорії, новини і інший контент.
✎ Фотогалереї, пошук, форма «зворотного зв'язку», карти Google і ін.
✎ Базова SEO оптимізація (META контент, Ключові слова та фрази).
✎ Адаптивний дизайн для портативних і мобільних пристроїв (телефонів, смартфонів, планшетів і т.д.), адаптація під всі розміри моніторів.
✎ Соціальні програми - лайкбокси (Facebook та ін.).
Термін виконання: 10 - 15 робочих днів.

Портфоліо

Створені нами бізнес-сайти

Бізнес-сайт ТОВ «Центр проектів»

https://centrproject.com

Бізнес-сайт ТОВ «Центр проектів» – це молода команда, що якісно розвивається впродовж останніх років. Постійне бажання вдосконалюватись відображається у високому рівні наданих послуг.

Бізнес-сайт кадрового агентства «Метр квадратний»

https://metrkvadrat.com

Офіційна робота в Польщі для будівельників. Вакансії у Варшаві. Повна легалізація та офіційне працевлаштування, – в перспективі можливе оформлення карти побуту.

Корпоративний сайт компанії «ALTA»

https://alta.uz.ua

Корпоративний сайт компанії «ALTA».  Вже через 10 років робота цієї компанії перетворилася в динамічний проект по забезпеченню наших клієнтів всіма послугами для створення комфортного побуту.

Корпоративний сайт кадрового агентства «Робота без кордонів»

https://robota.world

Корпоративний сайт товариства з обмеженою відповідальністю «Робота без кордонів» яке є одним з небагатьох в Закарпатті, яке офіційно надає допомогу з працевлаштування за кордоном.

Корпоративний сайт компанії «Komandor»

https://komandor.te.ua

Бізнес-сайт компанії «Komandor» – продаж меблів – шафи купе. Kомпания Komandor – один з найбільших виробників шаф-купе за індивідуальними проектами.

Корпоративний сайт кадрового агентства «Westjobs»

https://westjobs.info

Корпоративний сайт кадрового агентства «Westjobs». Робота на фермах Данії для громадян Євросоюзу. Студентська практика на фермах Данії для громадян України та Білорусі.

Наші контакти

Ми завжди на зв'язку!

Телефонуйте вже сьогодні

Закарпатська область, Ужгород

вул. Коритнянська, 3

+38 098 311 90 70

globalistic@ukr.net

 • Вгору
 • Корпоративний сайт
 • Чому ми?
 • Наші переваги
 • Телефонуйте нам
 • Ціна корпоративного сайту
 • Портфоліо
 • Контакти