Globalistic logo
 • Розробка сайтів Берегово

  Розробка та створення сайтів у Берегові
 • Замовити сайт у Берегові легко

  Просто зателефонуйте до нас

Розробка сайтів під ключ

Чому ми?

Якщо Ви шукаєте гідного довіри розробника для Вашої інтернет-сторінки в м. Берегово, послуги Globalistic – найкраще рішення для Вас.

Наша команда має можливість прибути до Вас в будь-яку точку м. Берегова, району чи всієї Закарпатської області, оцінить потенціал Вашого бізнесу та оптимальні варіанти для його просування в інтернеті. До ваших послуг також професійний фотографи та відео оператори.

Дієві рішення, орієнтовані на Ваш результат

Бізнес-сайт — від 200$

Це динамічний сайт, який крім базової інформації про Вашу компанію містить каталог продукції або послуг, новини компанії та інші спеціальні модулі. Його функціонал дозволить детально розповісти про компанію, а також максимально взаємодіяти з партнерами та клієнтами.

Інтернет-магазин — від 400$

Продаж товарів або послуг онлайн вже стали обовязковою складовою успішного бізнесу. Інтернет-магазин нашої розробки володіє максимальними можливостями для просування в мережі Інтернет. Наші рішення в сфері e-commerce працюють з першого дня, приносячи Вам прибуток.

Інфо-портал — від 300$

Інформаційний портал або веб-портал – це сайт, що містить вичерпний обсяг інформації з певної тематики (або відразу декількох) або сайт новин. Веб-портал публікує колосальну кількість контенту, як правило, унікального і розрахований на великі навантаження.

Лендінг — від 200$

Односторінковий сайт створюється і проектується таким чином, щоб найбільш точно відповідати запиту, для якого він просуваються. Крім того вони, нерідко, пропонують один конкретний продукт, однієї конкретної цільової аудиторії. Чіткий фокус робить їх дуже ефективними.

Чому потрібно замовити веб-сайт у нас

Адаптивний дизайн
Адаптивний дизайн
100%
Таргетинг
Таргетинг
100%
Охоплення аудиторії
Охоплення аудиторії
100%
Обслуговування
Обслуговування
100%
SEO (оптимізація)
SEO (оптимізація)
100%
Просування веб-сайту
Просування веб-сайту
100%

Дзвоніть нам вже сьогодні

Хочете продаючий сайт? Замовляйте, не втрачайте час даремно

Переваги і ціни наших послуг

Ми пропонуємо кращі рішення за розумною ціною

СТВОРЕННЯ ПРОТОТИПУ САЙТУ. Проаналізувавши Вашу компанію, ми розробляємо структуру нового сайту в залежності від обраного пакета послуг і відповідно до Ваших побажань.

ЯКІСНИЙ І СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН. Ми підбираємо точний дизайн і якісну верстку для майбутнього сайту. Дизайн і верстка перевіряються на швидкість завантаження і зручність перегляду на різних дисплеях і мобільних пристроях.

КОПІРАЙТ І НАПИСАННЯ ЦІЛЬОВИХ ТЕКСТІВ. Кожне слово на сайті – на вагу золота. Ми напишемо якісні дієві тексти, статті та мотивуючі гасла, які будуть працювати на розвиток Вашого веб-ресурсу.

НАЛАШТУВАННЯ РЕКЛАМИ І SEO-ОПТИМІЗАЦІЯ. Повністю наповнений сайт готовий до запуску та налаштування Google Analytics і Google AdWords, базової SEO-оптимізації сайту, налаштування реклами Facebook і інших соціальних мережах за бажанням.

ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ. Ми гарантуємо безкоштовну базову підтримку на всі наші продукти протягом першого року роботи сайту.

Ми з радістю проконсультуємо Вас та порадимо тільки ті рішення, що ДІЙСНО потрібні для розвитку вашого конкретної справи ЗАРАЗ.

Наші послуги:

✎ Корпоративний сайт в м. Берегово – від 200 $;
✎ Інтернет-магазин в Берегові – від 300 $;
✎ Інформаційний портал в м. Берегово – від 300 $;
✎ Лендінг в Берегові – від 200 $;
✎ Комплексна підтримка сайтів в м. Берегово - від 3500 грн./місяць;
✎ SEO оптимізація та просування веб-сайтів в Берегові - від 1000 грн./місяць;
✎ Індивідуальний сучасний дизайн в м. Берегово;
✎ Фото та відео зйомка та монтаж в Берегові.

В сучасному світі інформаційних технологій Веб-сайт відкриває насправді широкі можливості для реклами в інтернеті, а обсяги онлайн-продажів зростають з року в рік. Однак, аби досягти бажаного результату Вашу сторінку необхідно правильно налаштувати, систематично публікувати новий контент, постійно підтримувати, і нарешті ефективно просувати у всесвітній віртуальній мережі.

Портфоліо

Наші проекти

Лендінг компанії «Tip Top Service LLC»

https://tiptop-service.net

Лендінг-сайт будівельної компанії “Tip Top Service LLC”,що спеціалізується на будівництві кондомініумів, а також цивільних та промислових будівель.

Інтернет-магазин «Art-UA»

https://art-ua.com/uk/

Інтернет-магазин Галерея «Art-UA». Нашими клієнтами є приватні колекціонери, бізнесмени й підприємства, мистецтвознавці та інші галереї, а також всі хто цінує справжнє мистецтво.

Інтернет-магазин «Baby-favorite»

https://baby-favorite.com.ua

Інтернет-магазин «Baby-favorite» пропонує Вашій увазі широкий спектр господарських товарів та техніки.

Інфо-портал «Карпастький об’єктив»

http://ko.net.ua

Інфо-портал «Карпатський об’єктив» – це інформаційно-аналітичне видання, яке було засноване у березні 2013 року. За цей час вдалося створити одну з кращих на Закарпатті щотижневу друковану газету та Інтернет-портал.

Інфо-портал Федерації футболу Закарпаття

http://ffz.org.ua

Інфо-портал Федерації футболу Закарпаття – обласної громадської спортивної організації, заснованої 17 травня 1997 р. Є колективним членом Федерації футболу України.

Інформаційний сайт «Портал Археології Закарпаття» 

http://archaeology.com.ua/

Информационный сайт «Портал Археологии Закарпатья». Цель портала заключается в том, чтоб собрать все эти бесценны достояние нашего края на одном сайте и сделать их доступными для всего мира.

Спортивний інфо-портал «Obolok»

https://obolok.com.ua/

Спортивний інфо-портал «Obolok» покликаний розвивати та популяризувати абсолютно всі види спорту в Закарпатській області, консолідувати всіх прихильників спортивної сфери.

Інфо-портал «Дзеркало Закарпаття»

http://dzerkalo-zakarpattya.com

Інфо-портал «Дзеркало Закарпаття» – це оперативні новини закарпатської області – політики, життя, історії, культури нашого краю, надзвичайні новини. Головним у своїй роботі редакція сайту вважає орієнтир на позитив.

Наші контакти

Ми завжди на зв'язку!

Телефонуйте вже сьогодні

Закарпатська область, Ужгород

пл. Шандора Петефі, 14

кабінет 38 (4 поверх)

+38 098 311 90 70

globalistic@ukr.net

 • Вгору
 • Розробка сайтів в Берегові
 • Чому ми?
 • Ціни
 • Контакти